metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luca ~Luca (Gość)10.08.2013 09:07

tuskolandia: by żyło się lepiej, ale kolegom i byłym ubekom. Nie wykonaliśmy żadnej lustracji w tym kraju i mamy, co mamy; mam nadzieje, że Polacy odwołają tuska i wybiorą Prawo i Sprawiedliwość - już 11 punktów przewagi nad PO,; dalej tak :)

00


m.m ~m.m (Gość)10.08.2013 10:07

Tylko żebyś nie wpadł z deszczu pod rynnę.

00


martens ~martens (Gość)10.08.2013 10:08

"Luca" napisał(a):
mam nadzieje, że Polacy odwołają tuska


i tu się po części z Tobą zgadzam,rzadko bo rzadko,ale zgadzam.

00


martens ~martens (Gość)10.08.2013 10:24

"sklave" napisał(a):
No i trafimy z deszczu pod rynnę.


w takim razie jaka mamy alternatywe? czy w Polsce jest partia na która można głosować?
Tylko prosze bez ruchów Palikota czy Korwina Mikke.

00


sklave sklaveranga10.08.2013 10:57

"martens" napisał(a):
czy w Polsce jest partia na która można głosować?


Nie ma takiej partii
Skorumpowani wybrańcy
Po transformacji ustrojowej powstało prawo które ma służyć wąskiej grupie wybrańców. A żeby było śmieszniej ta grupka wybrańców określiła siebie jako kapłanów demokracji, będąc w rzeczywistości najbardziej antydemokratycznym ugrupowaniem w najnowszej historii Polski.
Nikt nie oponował jak z funkcji radnego, posła zrobiono dobrze płatną profesję. Tym samym legalnie zaczęto promować i nagradzać ludzi ślepo oddanych i mocno zaangażowanych w politykę konkretnego ugrupowania politycznego a obojętnych na lokalne problemy. Jak to ładnie można zdefiniować korupcję. A co za tym idzie pozbawiono możliwości zasiadania w radach, sejmikach etc społeczników od lat zaangażowanych i znających lokalne problemy potrafiących dbać o interesy społeczeństwa.
Głosujmy na konkretne osoby a nie na ugrupowania polityczne, społeczne etc. etc.

00


Obiektywna ~Obiektywna (Gość)10.08.2013 11:03

A kogo to dziwi? Skoro czasem ludzie w socjalnych mają lepsze warunki niż ludzie w kamienicach,w których płacą wielką kase Bóg wie za co, a w socjalnych mają czasem jeszcze lepiej i to za marne grosze? Życ nie umierać ;)

00


martens ~martens (Gość)10.08.2013 12:34

"sklave" napisał(a):
Nie ma takiej partii


czyli mamy kwadrature koła.

00


wiersz ~wiersz (Gość)10.08.2013 12:59

Do podanych tu adresów należy doda 2 bloki przy pętli na wierzejach .Ta melina straszy ludzi od latach, a do tego smród tam niesamowity.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)10.08.2013 17:53

Przy obecnej biedzie w kraju (tfu... na zielonej wyspie w najwspanialszym superpaństwie, Unii Europejskiej) mieszkania socjalne są jedyną szansą dla rzeszy ludzi na jakie takie w miarę godne życie... Część osób biednych potrafi to docenić. Niestety, prawdą jest i to, że wiele osób NIE DOROSŁO do życia w warunkach cywilizowanych. Są sto razy gorsi i sto razy głupsi od "prymitywnych" buszmenów, bo buszmenowi jak dasz cokolwiek co ma jakąś wartość użytkową (choćby niepotrzebną pustą butelkę) to będzie z tego korzystał i jak skarb traktował. A menelskie bydło jak coś dostanie za friko, albo na ulgowych zasadach, to przepije albo zniszczy, i jeszcze mordę będzie pruło, że ma ciężko w życiu.
Blok w którym mieszkam, dość szybko po remoncie został zdewastowany przez rozmaitych bezmózgowców - zniszczono ściany klatek schodowych poprzez zamazanie bzdurnymi napisami (część napisów wydrapano), zepsuto wyłączniki, skrzynki na listy, uszkodzono domofon, drzwi na klatkach... Pomazano też odnowioną elewację. Jak to nazwać? Ja jestem w stanie zrozumieć tok myślenia złodzieja, ale toku myślenia wandala to ja nie rozumiem! I taki menelski tryb życia i wandalska mentalność jest przekazywana z pokolenia na pokolenie... Brak poszanowania jakiejkolwiek własności, jakiegokolwiek wspólnego dobra. Tylko to gdzieś w góry wyeksmitować, niech sobie tam szałasy postawią i żyją po swojemu na swój koszt... Może wtedy docenią takie podstawowe rzeczy jak dach nad głową, woda w kranie, czy prąd?

"martens" napisał(a):
w takim razie jaka mamy alternatywe? czy w Polsce jest partia na która można głosować?
Tylko prosze bez ruchów Palikota czy Korwina Mikke.


To może ten pan będzie alternatywą?:
http://www.wiocha.pl/911623,Glosuj-na-mnie

"Luca" napisał(a):
mam nadzieje, że Polacy odwołają tuska i wybiorą Prawo i Sprawiedliwość - już 11 punktów przewagi nad PO,; dalej tak :)


Tusk to zwykły kanciarz i sabotażysta niszczący systematycznie ten kraj, ale zastępowanie PO PiS-em niewiele zmieni. Te partie się prawie od siebie nie różnią, nawet nazwy mają mylące. Bo co PiS ma wspólnego ze sprawiedliwością? Oni mają w dupie sprawiedliwość, oni mówią o "sprawiedliwości społecznej". Czyli o socjalizmie pełną gębą...

00


mix ~mix (Gość)10.08.2013 20:28

"martens" napisał(a):

moze zaleci propaganda ale chyba partia korwina jest najbardziej sensowna. a co do socjalu to zlikwidowac to!! Ludzie nigdy nie beda sami sobie radzic skoro panstwo za darmo da im. Niech kazdy dba sam o siebie a nie liczy na panstwo lub kogos innego.A co do wypowiedzi AL Bundy to biedy w kraju raczej niema wystepuje lenistwo.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat