metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ja ~Ja (Gość)28.02.2024 01:48

Dajcie ludziom spokój????był jest i będzie . ci wszyscy ekolodzy niech do Chin jadą a nas niech zostawią w spokoju .

12


Realia ~Realia (Gość)26.02.2024 19:53

Ale bełkot. Proponuję przejść się po mieście, i policzyć z ilu procent kominów jeszcze się dymi. Przeszedłem kiedyś Wojska Polskiego od Szczekanicy, do Skłodowskiej, w sezonie grzewczym, zimą.
Naliczylem 6 dymiących kominow(słownie sześć) ,
na ponad 3 km głównie starej zabudowy. Ta ekopropaganda kopciuchowa, miesza wam w głowach.
Piotrków jest od zachodu i północy. oskrzydłony obwodnicą. Potężny ruch samochodowy emituje zanieczyszczenia, które zachodni wiatr zwiewa do miasta. Mamy przewagę wiatrów zachodnich i północnych. Wystarczy przeczytać analizę środowiskiwą Alei Concirdii, jest tam o tym mowa jako czynniku zagrożenia i oddziaływania na środowisko. Najłatwiej klepac ekobrednie, bo tak najłatwiej i nie potrzeba się wysilać.

85


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat