metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
AAA- kierowca ~AAA- kierowca (Gość)19.06.2015 22:12

Przejeżdżałam tamtędy chwilkę po zdarzeniu. I powiem Wam jedno obojętnie czy to EP czy EPI. Wina w takich przypadkach leży po obu stronach. Dziadzio miał trochę za niesprawne hamulce i wiek już nie ten do prowadzenia auta, a młody to też powinien sprawdzić czy nic nie jedzie. Nie macie pojęcia ile razy w miesiącu na drogę ( niekoniecznie na pasach) wlatuje mi gówniarstwo z nosem w smartfonach i nagle oburzenie bo raczyłam użyć klaksonu. Pokazują środkowego palucha, bo im wolno, bo oni idą, a ja mam uważać. Jak jeżdżę to uważam, ale niech się ludzie rozglądają co się dzieje na drodze. Szkoda chłopaka, ale jeśli wbiegł na drogę i w nosie miał swoje bezpieczeństwo to może sobie pogratulować. Udanych wakacji w zpitalu.

20


Antoni z Majkowa Antoni z Majkowaranga19.06.2015 15:36

To w Piotrkowie, mieście bogatym przeszłością, teraźniejszością i przyszłością nie ma szpitala że trzeba było chłopca zawieźć do Bełchatowa?

282


gosc ~gosc (Gość)19.06.2015 21:04

Do dziadzia ,: złom to masz chyba ty, parkuje w PT na parkingu obok mnie z 15 złomow Ep aż się boje ze mi rdza na moje nowe Epi nie przejdzie.

510


dziadzia ~dziadzia (Gość)19.06.2015 20:17

Na tym portalu, niejednokrotnie po podobnych zdarzeniach były wpisy, żeby ktoś do tego uprawniony uspokoił epi-kozaków, szalejących epi-złomami po ulicy Słowackiego w okolicach epi-centrum, a także na ulicy Kopernika przy Chrobrym. O epi- motocyklistach nie wspomnę. Jak na razie bez skutku. Kontrole na Łódzkiej dały efekt, kierowcy jadą aż do wiaduktu z prędkością 50 km/h i nie widzi się obecnie samochodów w tych głębokich rowach. Mieszkańcy Słowackiego czekają na radarowy pomiar prędkości w okolicach Fokusa.

102


paulina ~paulina (Gość)19.06.2015 21:11

Poziom komentarzy poniżej zera... to Wy jesteście burakami wrzucając sobie co raz to lepszymi tekstami. Tu najważniejsze jest czy ten chłopiec wyjdzie z tego.... a czy wazne teraz jest czyja to byla wina?i chlopiec i starszy pan beda to mieli przed oczami jeszcze bbb dlugo. Troche kultury
ry drodzy czytelnicy i komentujacy

70


epikiller ~epikiller (Gość)19.06.2015 17:48

Burok przyjechał do miasta i zapomniał,że tu obowiązują przepisy ruchu drogowego,pole z kartoflami się skończyło z chwilą tablicy z obszarem zabudowanym.

1020


dumny epi ~dumny epi (Gość)19.06.2015 20:52

Do fatal- Ty gościu to chyba dawno poza Piotrkowem nie byłeś a jak tak to chyba w latach 50tych. Lepiej nie jedz bo się zgubisz, cywilizacja jest wszędzie nie tylko w twoim wiejskim mieście z lipna i to tylko jedną galerią. Jest się czym chwalić buahahaha. Gdyby nie okolica zostawiła w niej kasę w weekendy to by Ci ją zamknęli, bo EP to tylko promocje kupują.

55


LUQ LUQranga19.06.2015 15:44

I znów EPI. Chyba oni mają to w genach, powodowanie wypadków.

1829


maddox ~maddox (Gość)19.06.2015 20:50

A może ktoś z zarządu dróg, albo z rządzących miastem wreszcie zauważy problem jakim są pajace znacznie przekraczający prędkość na Słowackiego? Zwłaszcza w godzinach wieczornych roi się o wieś-tuningowanych samochodów które się na tym odcinku ścigają w konkursie na największego debila za kółkiem. To jest ulica przez środek największego osiedla. Być może rozwiązaniem byłyby progi zwalniające, które może ominąć tylko autobus - jak na ul. Wólczańskiej w Łodzi:
https://www.google.pl/maps/@51.748922,19.456328,3a,75y,147.44h,57.21t/data=!3m6!1e1!3m4!1sd-Vc026J3QQLcPl65eDq5g!2e0!7i13312!8i6656

Komentarz był edytowany przez autora: 19.06.2015 20:51

wolczanska_lodz.jpg

70


bat na wieśka ~bat na wieśka (Gość)19.06.2015 18:06

Odkąd wybudowali galerie na Kostromskiej to buractwa zatrzęsienie w mieście.

915


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat