metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Antoni z Majkowa Antoni z Majkowaranga19.06.2015 15:36

To w Piotrkowie, mieście bogatym przeszłością, teraźniejszością i przyszłością nie ma szpitala że trzeba było chłopca zawieźć do Bełchatowa?

282


AAA- kierowca ~AAA- kierowca (Gość)19.06.2015 22:12

Przejeżdżałam tamtędy chwilkę po zdarzeniu. I powiem Wam jedno obojętnie czy to EP czy EPI. Wina w takich przypadkach leży po obu stronach. Dziadzio miał trochę za niesprawne hamulce i wiek już nie ten do prowadzenia auta, a młody to też powinien sprawdzić czy nic nie jedzie. Nie macie pojęcia ile razy w miesiącu na drogę ( niekoniecznie na pasach) wlatuje mi gówniarstwo z nosem w smartfonach i nagle oburzenie bo raczyłam użyć klaksonu. Pokazują środkowego palucha, bo im wolno, bo oni idą, a ja mam uważać. Jak jeżdżę to uważam, ale niech się ludzie rozglądają co się dzieje na drodze. Szkoda chłopaka, ale jeśli wbiegł na drogę i w nosie miał swoje bezpieczeństwo to może sobie pogratulować. Udanych wakacji w zpitalu.

20


gosc ~gosc (Gość)19.06.2015 22:14

Do adam74- żal Ci d..e ściska czy to zazdrość;

30


EP - PT ~EP - PT (Gość)19.06.2015 22:18

A może ktoś się zapyta tych gapiów czy młody nie wbiegł na pasy, albo nie trzymał nosa w telefonie. Mi w tym miesiącu około 4 gimbów weszło przed maskę, bo telefon ważniejszy, a rozejrzeć się nie łaska. Jak taki wpadnie tuż przed auto to nie wyhamujesz.

31


maddox ~maddox (Gość)19.06.2015 22:22

Czy redakcja portalu ePiotrkow koniecznie chce, aby osiągnął on poziom zasrania Onetu? W komentarzach szambo a moderator to wszystko puszcza? Jaki jest sens puszczania jawnie prowokujących gównoburzę i trollujących komentarzy o EPI/EP? Róbcie tak dalej, a zostaną wam czytelnicy o poziomie intelektualnym ameby, bo normalni ludzie nie mają ochoty oglądać obrzucania się gównem...

Komentarz był edytowany przez autora: 19.06.2015 22:22

191


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)19.06.2015 22:30

Widział ktoś naocznie potrącenie tego dzieciaka ? Jestem ciekawy jak to się stało, bo widoczność od strony jezdni (brak drzew) i na przejściu jest dobre.

10


ktosik ~ktosik (Gość)19.06.2015 23:36

wystarczy że ma prawie 60 lat takim powinno sie juz zabierac prawko a nie jeszcze do miasta wpuszcac biedne dziecko

39


gość ~gość (Gość)19.06.2015 20:41

Z Piotrkowa wszyscy na ta wieś się wynoszą, niedługo wam prawa miejskie odbiorą i tez tymi wieśniakami będziecie. Osobiście w blokowisku mieszkać współczuję. Bidoki na domy was nie stać i ten azbest wam na dekle szkodzi, stad ta nienawiść do Epi a raczej zazdrość. Nie wszyscy Epi mają pola !!!

1012


gość ~gość (Gość)20.06.2015 00:48

Jeździ bydło po ulicach Piotrkowa jak po polach. Kilka dni temu jakiś ćwok przejechał małego jeża drepczącego jezdnią na ulicy Marii Curie Skłodowskiej. Tak mu było trudno zahamować lub zatrzymać się przed tym małym zwierzęciem i przenieść go na pobocze. Nie mówię już o rozjechanych ptakach, szukających pożywienia. Bandytyzm drogowy ma swój początek na takim postępowaniu, a jego dalszy ciąg to nieliczenie się z ludźmi. Policja powinna takie chwasty eliminować z naszych dróg.

37


Zadowolony z życia ~Zadowolony z życia (Gość)20.06.2015 02:56

Widziałem krótki czas po kolizji. Ten samochód to Kurier albo jakiś dostawca jedzenie, nie pamiętam. Miał oznaczenie a szybie. Nie dalej jak 2 tygodnie temu rozmawiałem z kolegą, że dostawcy jeżdżą po PT jak wariaci i bankowo kogoś zabiją w niedługiej przyszłości. W tym miejscu, żeby kogoś przejechać na pasach to trzeba się postarać, np. rozmawiać przez telefon, etc. EPI jeżdżą strasznie, to na marginesie - powinni wszyscy mioeszkańcy polskich wiosek iść na dodatkowe szkolenie z używania migaczy w samochodach ! ! ! Od tego "oszczędzania" to im się w głowach porąbało. Ryzykują życie swoje i innych...

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat