metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wd ~wd (Gość)04.02.2015 07:47

To nie jest żadna "czarna lista". Jest to lista stacji paliw, które zostały skontrolowane w 2014 r. Na stacji w Piotrkowie stwierdzono, że pobrana próbka spełnia parametry normy. Czyli wszystko jest w porządku. Nie szukajcie sensacji tam gdzie jej nie ma.

51


xxxx ~xxxx (Gość)04.02.2015 07:49

W Piotrkowie wszystkie stacje powinny zostać ukarane ponieważ jest między nimi zmowa cenowa, co jest niedozwolone. Ceny PB95 stan na 1.02.2015 między 4,40 - 4,50zł a w Bełchatowie w0 km dalej 4,19 na dużej stacji sieciowej.

152


re ~re (Gość)04.02.2015 08:00

Dlaczego piszecie bzdury, że stacja z Piotrkowa jest na jakiejś czarnej liście. Zwyczajnie została skontrolowana i paliwo tam sprzedawane mieściło się w obowiązujących normach.

50


kris krisranga04.02.2015 08:04

Artykuł został poprawiony, przepraszamy za zamieszanie.

10


xdef xdefranga04.02.2015 08:14

"kris" napisał(a):

Najgorzej wypadły te z województwa łódzkiego- jak wielkopolskie ma 8... to jak najgorzej xD/ Beznadziejnie napisana całość... ręce opadają.

40


re ~re (Gość)04.02.2015 08:16

W związku z poprawieniem tytułu (w reakcji na wysłane przeze mnie ostrzeżenie) poprzedni mój wpis stracił na znaczeniu.

21


xdef xdefranga04.02.2015 08:21

Cytuję:
W województwie łódzkim 9 stacji "chrzciło paliwo"

Które???? Proszę napisać, zacytować... :D / Lepiej było zrobić kopiuj wklej... :D :D :D masakra jakaś xD

40


Robi ~Robi (Gość)04.02.2015 08:55

To prawda że w Piotrkowie powstała zmowa cenowa Wystarczy wyjechać za Piotrków w stronę Tomaszowa Nie wspominając już o Bełchatowie Rożnica ok 30 i więcej groszy na litrze Ja często jestem w Bełchatowie więc omijam tych cwaniaków z Piotrkowa szerokim łukiem Mam tylko nadzieję że takich jak ja jest i będzie więcej Może wtedy ci oszuści pójdą po rozum do głowy

230


sklave sklaveranga04.02.2015 09:37

Zastanawiałem się dlaczego mamy takie różnice w cenie paliwa. Myślałem że zależny to tylko od tego jaka sieć paliwo sprzedaje. Tak jednak nie jest no bo jak wytłumaczyć fakt przy Trasie Katowickiej na wprost siebie znajdują się dwie stacje benzynowe Orlenu i różnica cen wynosi 30 groszy na litrze albo i więcej. Ano jak mi wytłumaczyli zaprzyjaźnieni pracownicy stacji cena zależy przede wszystkim od tego na jakim i czyim gruncie stacja stoi, od jak dawna funkcjonuje. No i najważniejsze od układów. Za ceny paliw w Piotrkowie możemy między innymi podziękować Radzie Miasta.
Więcej na http://sklave.manifo.com/foto-szopka .

40


Konrad ~Konrad (Gość)04.02.2015 11:00

Zwykły czytelnik po przeczytaniu tego artykułu odbierze to w ten sposób, że wyzej wymienione stacje "chrzciły" paliwa co jest nieprawdą. Inspekcja Handlowa przeprowadziła kontrole w Ręcznie w październiku i z której jasno wynika, że paliwa są zgodne z obowiązującymi normami. Treść artukułu może nieco zmylić czytelników. Prosze to poprawić.

90


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat