metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
maxam ~maxam (Gość)04.02.2015 12:57

witam serdecznie
prosimy o sprostowanie w/w artykułu ponieważ wszystkie badania pobrane ze stacji biskupia wola spełniają normy jakości.
najlepiej mogą się wypowiedzieć zadowoleni klienci.
pozdrawiam

23


nkjju ~nkjju (Gość)04.02.2015 16:19

kontrole szybko można w naszym kraju omijać
w naszym kraju można wszystko załatwić a ceny sa oczywiście koszmarne

10


sffdf ~sffdf (Gość)04.02.2015 17:05

Dokladnie, prubuje to napisac na tym portalu od tygodnia! W Piotrkowie jest zmowa cenowa, benzyna w RAdomiu jest ponizej 4 zł, w Belchatowie jeszcze kilka dni temu mozna bylo kupic po 4,09 a w Piotrkowie w tym czasie srednio 4,50...

20


mr2015 ~mr2015 (Gość)04.02.2015 19:08

A ja wiem jak doprowadzic do ładu z cenami w Piotrkowie. W drodze jakiegos losowania trzeba wybrać 1 sztacje i przestac na nia jezdzic. wtedy spadnie cena na tej stacji jak przestaniemy tankowac. to MY jestesmy gora, nie stacje i ich wlasciciele. na lukoil kiedys mia pani w oczy przyznala ze szef mial problem jak byla za niska cena w stosunku do innych stacji.

40


a74 ~a74 (Gość)04.02.2015 20:05

"Robi" napisał(a):
~Robi (Gość)
11 godzin temu, 08:55
To prawda że w Piotrkowie powstała zmowa cenowa Wystarczy wyjechać za Piotrków w stronę Tomaszowa Nie wspominając już o Bełchatowie Rożnica ok 30 i więcej groszy na litrze Ja często jestem w Bełchatowie więc omijam tych cwaniaków z Piotrkowa szerokim łukiem Mam tylko nadzieję że takich jak ja jest i będzie więcej Może wtedy ci oszuści pójdą po rozum do głowy


Zmowa? ha ha ha. Byle co jesz i byle co gadasz.Pracuję na orlenie i wiem jak jest

21


a74 ~a74 (Gość)04.02.2015 20:07

"mr2015" napisał(a):
~mr2015 (Gość)
58 minut temu, 19:08
A ja wiem jak doprowadzic do ładu z cenami w Piotrkowie. W drodze jakiegos losowania trzeba wybrać 1 sztacje i przestac na nia jezdzic. wtedy spadnie cena na tej stacji jak przestaniemy tankowac. to MY jestesmy gora, nie stacje i ich wlasciciele. na lukoil kiedys mia pani w oczy przyznala ze szef mial problem jak byla za niska cena w stosunku do innych stacji.


Tak Ci się tylko wydaje że jesteś górą.

12


a... a...ranga05.02.2015 00:43

Jeżeli te kontrole wyglądają tak jak wszystkie w tym kraju, tzn. wysyłają zawiadomienie, że przyjdą na kontrolę, to o czym tu dyskutować.

40


gooość ~gooość (Gość)05.02.2015 16:30

Polecam kontrol Statoil Korytnica obsługa niemiła,polecam kierowniczkę która udaje,że zna się na wszystkim ale tylko umie wyzywać i gnębić personel nie posiadają książeczek zdrowia,myją kible i jak robi sie więcej ludzi to przychodzą obsługiwać porażka

20


okok ~okok (Gość)05.02.2015 18:39

A jak tam na d&d . Czy żeby mieć pracę trzeba grać w piłkę?

10


martin ~martin (Gość)06.02.2015 10:09

"a74" napisał(a):


Jeżeli chodzi o ceny to byle czego nie gada.Wczoraj tankowałem w Bełchatowie - 4,12 a w ubiegłym tygodniu było nawet 4,09. Jak się to ma do cen piotrkowskich? Specjalnie do Bełchatowa po paliwo bym nie jeżdził ale skoro tam pracuję...:)

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat