metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)23.04.2016 20:03

Z okazji rozpoczęcia sezonu należy życzyć motocyklistom jednego: rozumu.

161


lelek ~lelek (Gość)23.04.2016 20:13

Powodzenia motocykliści! Pamiętajcie tylko, że jak wolno jedziesz to dalej zajedziesz i o przestrodze matki lotnika "lataj synku nisko i powoli".
Moim zdaniem niemiły zgrzyt na zdjęciu 19, chłopaki wyglądają jak na kucharzy przystało, ale ta blondyna nie pasuje - za chuda.

31


gość ~gość (Gość)24.04.2016 07:20

Piękna sprawa jazda na motorze.Gdybym miał trochę grosza od razu bym strzelił sobie jakiegoś chopeera.Ale póki co zostaje wyskoczyć czasem Wszędzie Szybko Komfortowo..

21


Nie patrzę w lusterka ~Nie patrzę w lusterka (Gość)24.04.2016 10:35

Ja pi.....le ! Zaczęło się

60


Antoni ~Antoni (Gość)24.04.2016 11:32

No macie rację zaczęło się !!!!! prawdziwe życie i wolność - nie rozumie i nie czuje tego TYLKO TEN co nie jeździ !

24


lutek ~lutek (Gość)24.04.2016 15:49

...a szaman z kropidełkiem też nie zaszkodzi.

30


belzacka76 ~belzacka76 (Gość)24.04.2016 16:31

Wadro to sobie na głowę załóż chyba że masz wodogłowie to coś większego

03


szofer ~szofer (Gość)23.04.2016 20:09

Właśnie miałem dzisiaj po raz pierwszy w sezonie nieprzyjemność mieć do czynienia z tymi Panami. Otóż dwaj z nich najbezczelniej w świecie z lewego pasa (przeznaczonego do skrętu w lewo!) skręciło sobie, być może świeżo poświęconymi motocyklami... w prawo! Ja jechałem prawidłowo prosto mając zielone światło, a Panowie Motocykliści przejechali mi spokojnie przed maską, chociaż stali na lewym pasie, gdzie paliło się czerwone dla skręcających w lewo! Ale to dopiero początek sezonu i niestety chyba z takim demonstracyjnym łamaniem przepisów przez tych Panów będziemy mieli do czynienia nie raz! Poświęcenie tych motorów chyba nie pomoże: nadal będą się zachowywać, jak święte krowy!

197


belzacka76 ~belzacka76 (Gość)24.04.2016 18:22

Brawo motocykliści trzymać tak dalej szerokiej drogi życzę tyle samo wyjazdów i przyjazdów pozdro

32


problem ~problem (Gość)24.04.2016 22:24

organizacyjnie porażka.. nawet samochody na Uniwerku nie były usunięte. No a gdyby nie epiotrkow to połowa z przybyłych by nie wiedziała, że taka akcja będzie.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat