metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)06.09.2018 21:14

A może tak teraz wygląda nauczanie przedmiotu WDŻ (wychowanie do życia w rodzinie)??

60


antydoda ~antydoda (Gość)06.09.2018 13:05

Ale patologia w mieście zarządzanym przez PiS.

1631


ktosik ~ktosik (Gość)06.09.2018 19:21

oo widzę, że "olo" chyba obawia się że to jego nagrano hahahha

50


qweryu ~qweryu (Gość)06.09.2018 19:16

Ojej, ojej. A prezydent Francji ze swoją nauczycielką? I co, szczęśliwi są. A ona została Pierwszą Damą.

91


gość ~gość (Gość)06.09.2018 16:39

Dopiero rok szkolny się zaczął a już taka afera :D

61


Witek ~Witek (Gość)06.09.2018 13:59

To żaden dowód a na marginesie powiem ,że dzieci dziś mają dostęp do wszystkiego jeszcze za nim pójdą do szkoły więc to mi dopiero afera śmiechu warte

152


olo ~olo (Gość)06.09.2018 13:50

Art. 267. Kodeks Karny
1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.
3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.
4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie. § 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

104


she ~she (Gość)06.09.2018 13:28

Księża mogą z dziećmi to co nauczyciele nie mogą przy nich....?

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat