metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Dobry człowiek ~Dobry człowiek (Gość)09.10.2023 15:50

Miło się czyta, że Piotrków rozwija się i będzie się rozwijał. Nowe parki, nowe drogi rowerowe, nowe hale sportowe, nowe baseny. Pieniądze na sport i rekreacje zawsze się znajdują, czy to dotacje czy kredyciki. Piękne obietnice przedwyborcze w miarę łatwe do realizacji. Ja zagłosowałbym chętnie na kogoś kto sprowadziłby inwestorów do miasta, którzy to stworzyliby nowe miejsca pracy. Nowe zakłady= większe pieniądze z tytułu podatków= więcej pieniędzy w budżecie= większe szanse dla rozwoju miasta. Co z tego, że będę miał nowy basen jak nie będzie mnie stać żeby z niego korzystać....

81


Zagłosuję na PiS ~Zagłosuję na PiS (Gość)09.10.2023 15:55

Polsku Ład, to program obecnego rządu. Dlatego zagłosuję z kontynuacją, bo z antypisu wyżyją tylko wybrani do parlamentu. Dla reszty, to żadna propozycja.

15


ciekawski ~ciekawski (Gość)09.10.2023 14:23

Czy mogę się dowiedzieć, kto jest na tym zdjęciu w towarzystwie pana posła Lorka, którego wszyscy znamy?

53


obiektywny ~obiektywny (Gość)09.10.2023 16:03

Wg. Lorka 30 mln to ogromne pieniądze a nie większe Puławy, Mielec czy Ostrów pobudowali już za 100-150 mln zł hale sportowo-widowiskowe z naciskiem na widowiskową bo jaki znaczący w kraju zespół czy impreza zawita do Piotrkowa gdzie widownia to 500 osób, To wystarcza na Wolbórz, Sulejów, Moszczenicę.

81


Taka prawda ~Taka prawda (Gość)09.10.2023 16:05

Po kiego wała tu galeria z lansującymi się urzędnikami,mowa jest o inwestycji i pieniądzach a nie o politykach i urzędnikach,to są nasze pieniądze nie rządu czy pisu czy naszego ładu. NASZE PIENIĄDZE,NIE WASZE I NIE OD WAS TYLKO OD NAS DLA NAS, NIC OD WAS NIE CHCEMY BO WY NIC NIE MACIE TO JEST NASZA KASA I BASTA

71


Ja ~Ja (Gość)09.10.2023 16:09

Lansują się jakby to od nich były te pieniądze,wstyd .

121


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)09.10.2023 16:15

Czego to p. Lorek nie naobiecuje żeby tylko na niego zagłosować. Żadnej kasy nie będzie, ściema na resorach i tyle.

111


jolasia ~jolasia (Gość)09.10.2023 15:26

Jest taki jeden co go pis popierał i od dwudziestu lat buduje hale , a nawet cegły nie przywiózł , teraz drugi pisowiec będzie budował ale trzeba go wybrać . Lorek czy ty myślisz że ludzie to się w kukurydzy rodzą ?

141


Mr Korek ~Mr Korek (Gość)09.10.2023 11:54

Trele morele. A głupiemu radość. Kiedy S12?

367


historyk ~historyk (Gość)09.10.2023 16:28

Czekam na oficjalne potwierdzenie z Urzędu Miasta, Pan Lorek nie ma upoważnienia do wypowiadania się za Prezydenta, zresztą nikt go tę funkcję nie chciał wybrać.

101


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat