metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Że tak powiem... ~Że tak powiem... (Gość)09.10.2023 23:54

... handel obwoźny podatniczymi pieniędzmi. Głosujcie na nich dalej - następnym razem zabiorą Wam dwa razy tyle, żeby obiecywać jeszcze więcej.

73


oko ~oko (Gość)09.10.2023 18:23

A ja mam inne pytanie do tego Pana. Ilu inwestorów ściągnął do Piotrkowa Trybunalskiego ?, Ile powstało zakładów pracy w naszym mieście za kadencji tego Pana w Sejmie ? Czy dotychczasowe obietnice, składane przez ugrupowanie które ten Pan reprezentuje zostały zrealizowane w 100%. Co zrobił ten Pan dla szkół w Piotrkowie Trybunalskim i dla rozwoju sportu i oświaty, bo w Sejmie z wypowiedzi Pana posła to samo średniowiecze się lało. Każdy zdrowo myślący człowiek uwierzy w te środki jak będą na koncie. Wniosek nasuwa się sam , idą wybory i żeby utrzymać stołek to trzeba coś obiecać.

149


Pinokio ~Pinokio (Gość)09.10.2023 22:38

Kupię tanio działkę na żonę w cenie do 120 milionów.

43


97-300 97-300ranga09.10.2023 20:11

"pinindzy ni ma i nie bedzie"-A jednak są , brawo PISiory ! Macie mój głos.

1213


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)09.10.2023 21:19

Jak ja się cieszę, że nie jestem wodzona na pokuszenie, żeby czytać, słuchać i widzieć wszelkich obiecywanek - cacanek wyborczych! Mam już wybraną partię na którą będę głosowała, bo tylko ona ma szansę pognać ten niezmienny od lat duecik. Ha, ha!!!

16


.... ~.... (Gość)09.10.2023 17:58

Brawo dla posła Lorka .Dziękuję panie pośle DOBRA ROBOTA

1017


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.10.2023 18:23

Brawo panie Pośle dziękujemy, a tym niechętnym i zgryźliwym powiem tylko tyle, ... psy szczekają a karawana idzie dalej...

98


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.10.2023 11:42

Hala ponoć będzie wybudowana niezwłocznie po oddaniu do użytku S12, na którą przecież też pieniądze zabezpieczono. Ponoć przed halą będzie specjalny parking dla samochodów marki Izera. Kibice będą mogli nimi przyjechać prosto z jednego z miliona mieszkań. A w muzeum będzie specjalne miejsce na wszystkie obietnice wyborcze. Wystarczy tylko zagłosować. Ciemny naród wszystko kupi, polecę klasykiem.

285


JD ~JD (Gość)09.10.2023 20:19

Pojemność tej nowej hali, która ma powstać po przebudowie jest za mała jak obecnej. Czy ktoś myśli w tym mieście?

30


Zagłosuję na PiS ~Zagłosuję na PiS (Gość)09.10.2023 20:11

Polski Ład, to program obecnego rządu, dlatego ja zagłosuję za kontynuacją. Wtedy będzie ta hala.

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat