metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)10.10.2023 18:25

S12 - dasz nam panie? A właściwie - dacie nam "państwo" z PiS-u? Czy tylko brudną szmatą po gębie?

42


marek102 ~marek102 (Gość)07.10.2023 15:23

A w Piotrkowie i tak wygra Antek M. Wstyd na całą Polskę

174


j. ~j. (Gość)08.10.2023 21:44

Będą mieli S12 nasi prawnukowie może w... 2123!

73


tendencyjny ~tendencyjny (Gość)06.10.2023 12:31

A ten artykuł to po to by podjudzić ludzi?

921


97-300 97-300ranga07.10.2023 08:30

Jaki piękny upadek tow. Ostrowskiego Artura, ostatnie miejsce .Ciężko będzie żyć z pensji nauczyciela, oj ciężko.

710


Geniuszy ~Geniuszy (Gość)07.10.2023 11:46

Najbardziej mnie denewują bibordy kture zasłaniają pieszych i skrzyrzowanie i mam pytanie gdzie to się zgłasza

61


Lov Pto ~Lov Pto (Gość)07.10.2023 11:52

Mam to gdzieś niech kryją na swuj koszt kampanie wyborczą

21


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.10.2023 14:43

Za: https://www.gov.pl/web/gddkia/droga-ekspresowa-s12---stan-realizacji2
"S12 w woj. łódzkim. Trwa inwentaryzacja przyrodnicza
Na etapie przygotowania jest odcinek S12 od Piotrkowa Trybunalskiego (A1) do granicy województw łódzkiego i mazowieckiego, o długości 61,2 km. Jesteśmy w trakcie procedury związanej z uzyskaniem prawomocnej decyzji środowiskowej, która obejmuje zarówno drogę ekspresową S12 w wariancie W6+W6’, jak i S74 w wariancie W4 - W5 na terenie województwa łódzkiego. W 2022 roku podpisaliśmy umowę na uzupełnienie dokumentacji w raporcie środowiskowym, która ma być gotowa wiosną przyszłego roku.
Droga S12 będzie się łączyła na południe od Piotrkowa Trybunalskiego z autostradą A1 i pobiegnie przez Sulejów i Opoczno w kierunku Radomia. Obecnie trwa m.in. wykonywanie inwentaryzacji przyrodniczej (więcej o tym pisaliśmy w komunikacie na naszej stronie). Zakładamy, że w maju 2024 r. gotowy dokument trafi do Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska (GDOŚ). Oznacza to, że na początku 2025 roku decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) powinna się stać prawomocna. To pozwoli na podjęcie kolejnych kroków. "

35


Jar ~Jar (Gość)07.10.2023 09:36

Jak wam nie wstyd pis katolicy tak kłamać ludzi? Nic nie wybudujcie jak nas z UE i NATO wyprowadzicie wpychając w łapy Rosji!!!

74


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)07.10.2023 13:47

No i gitara. Teraz wszyscy popierający w ciemno partię obiecującą gruszki na wierzbie powinni pójść po rozum do głowy i nie głosować na tych kłamczuchów. Szczególnie ci korzystający z tej drogi między Piotrkowem i Sulejowem. Bardzo dobrze, że przypomnieliście o tych obiecankach, bo ludzie mają krótką pamięć, a już szczególnie wielbiciele PiSu. A w ogóle to bardzo się dziwię, że ci wymienieni kandydaci nie mają wstydu za grosz, że po tych obiecankach mają odwagę znowu kandydować na posłów i rozmawiać z ludźmi, którym to obiecywali. Jak mówi polskie porzekadło ludowe - "Cel uświęca środki", więc należy się do niego zastosować, aby dostać się do koryta na najbliższe 4 lata. Skoro tak się traktuje elektorat, to czego można po nich oczekiwać w sejmie?

91


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat