metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)02.10.2013 18:04

Eeeeee tam, przesadzacie z tą symboliką różowego. Mi ta kukiełka bardziej przypomina alkona z wieloletnim stażem niż przydupasa waginosceptyków z "Błękitnej ostrygi"...

"babcia" napisał(a):
Byłam, widziałam. Bajka super. Piotrkowscy aktorzy świetni. Dzieci i dorośli zachwyceni. Oczekuję wraz z wnuczkami kolejnych takich premier. BRAWO


O, i to jest najważniejsze.

00


gosc ~gosc (Gość)02.10.2013 22:08

Do tej pory to była różowa Doda a teraz jest i wujek

00


P51 ~P51 (Gość)03.10.2013 10:22

"No-P51" napisał(a):
Człeku "P51" zupełnie nie zrozumiałeś "różowego" człeka. Gościu sobie wyraźnie kpi ze zboczeńców, którzy jako mniejszość narzucają normalnej większości swoje chore i wynaturzone życie emocjonalne jako normalne i jednynie obowiązujące. Czytaj ze zrozumieniem. I co to jest "ewmantacja", chyba chodzi o EMANACJĘ?


Oj biedny ty,biedny. I wybiórczy. Raz rozumiesz ironię, raz nie... A wiesz co to emotikonki? Zauważyłeś je w moim tekście?
I proszę dodatkowo nie przekręcać moich słów. Wystarczy,że mi się palec "omsknął" na klawiaturze, a ty dodajesz jadu od siebie... Po co? Luz! Pośladki swobodnie! ;-)
Myśl pozytywnie!

00


Krytyk- zasadnie pomawianie innej Firmy ~Krytyk- zasadnie pomawianie innej Firmy (Gość)21.11.2013 18:29


Firma - firma zasady
1. Kto pomawia inną osobę, Teatr grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności czyli doprowadzi przez pomawianie firmę do upadku
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat