metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
babcia ~babcia (Gość)01.10.2013 19:55

Byłam, widziałam. Bajka super. Piotrkowscy aktorzy świetni. Dzieci i dorośli zachwyceni. Oczekuję wraz z wnuczkami kolejnych takich premier. BRAWO

00


BLEKI BLEKIranga01.10.2013 15:59

Cytuję:
~luzik (Gość)5 godzin temu, 11:13
Może mam coś z głową, ale ten różowy wujek kojarzy mi się jakoś tak dziwnie ... Nie mogliście wymyślić czegoś innego?


a z czym Ci się kojarzy? Bo mnie z Trynkiewiczem...

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)01.10.2013 11:58

Bartosz Gumulec marnuje się w Piotrkowie.

00


luzik ~luzik (Gość)01.10.2013 11:13

Może mam coś z głową, ale ten różowy wujek kojarzy mi się jakoś tak dziwnie ... Nie mogliście wymyślić czegoś innego?

00


g ~g (Gość)01.10.2013 11:20

chce tylko przypomnieć,że mamy profesjonalną scenę Jaracza za duże pieniądze.......i oczekujemy poważnych propozycji teatralnych

00


psina lesina ~psina lesina (Gość)01.10.2013 20:29

"babcia" napisał(a):
Byłam, widziałam. Bajka super. Piotrkowscy aktorzy świetni. Dzieci i dorośli zachwyceni. Oczekuję wraz z wnuczkami kolejnych takich premier. BRAWO


do kościoła,na msze a nie po mokach lata.

00


Różowy? ~Różowy? (Gość)01.10.2013 20:39

Ooochaaahch! Róużżżoooowe!!! Too muójj kolor. Polityka naszej Min,Eduk.Naro., premiera i tych od Ruóhcha Palignata czyli gender(robienie ludziom z mózgu, że nienormalny jest normalny) trafiła pod dachówki Piotrkowa, rządzonego ponoć przez prawicę i prawicowego p.Prezydenta. Pięknie. ChHoooopaki wszystkich krraaaajóuw łąąączcićie siśiiie (a jak?, to juóższrz wy najlepiej wiedźcie jak!)

00


guść ~guść (Gość)01.10.2013 21:01

http://imageshack.com/a/img853/1673/amirclappinggif.gif

00


P51 ~P51 (Gość)02.10.2013 10:37

"Rozowy" napisał(a):
Ooochaaahch! Róużżżoooowe!!! Too muójj kolor. Polityka naszej Min,Eduk.Naro., premiera i tych od Ruóhcha Palignata czyli gender(robienie ludziom z mózgu, że nienormalny jest normalny) trafiła pod dachówki Piotrkowa, rządzonego ponoć przez prawicę i prawicowego p.Prezydenta. Pięknie. ChHoooopaki wszystkich krraaaajóuw łąąączcićie siśiiie (a jak?, to juóższrz wy najlepiej wiedźcie jak


No cóż...Głodnemu chleb na myśli ;D
Spektakl-jak każdy przejaw działalności artystycznej w naszym szarym intelektualnie mieście - godny pochwały.
Z pewnością przyciągnie zainteresowanych.
A że różowy kolor w dzisiejszym świecie kojarzy się z mniejszościami seksualnymi - to tylko wina tych ostatnich.
Zawłaszczyli sobie prastare "różowe oklulary", które są ewmanacją pozytywnych emocji! ;-)

00


No P51 ~No P51 (Gość)02.10.2013 16:48

Człeku "P51" zupełnie nie zrozumiałeś "różowego" człeka. Gościu sobie wyraźnie kpi ze zboczeńców, którzy jako mniejszość narzucają normalnej większości swoje chore i wynaturzone życie emocjonalne jako normalne i jednynie obowiązujące. Czytaj ze zrozumieniem. I co to jest "ewmantacja", chyba chodzi o EMANACJĘ?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat