metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
POLSKA ~POLSKA (Gość)15.06.2017 10:58

Wielka afera ,a tu dwóch wypitych Ukrainców kontra pijaki z pod sklepu (żule) ale po komentarzach widze ,że powód do obrzucania się błotem jest .

13


kazik626 ~kazik626 (Gość)14.06.2017 20:29

niech napisza prawde o ukraincach co robili z nami w czasie wojny itd

85


Witek ~Witek (Gość)15.06.2017 14:30

Jak naszych leją na Ukrainie i Litwie cały czas dyskryminują Polaków to media milczą a rząd problemu nie widzi ale jak łomot Ukraińom spuścili to wielkie halo i trzeba naszych zamykać . Ja miałem PIS za partię patriotyczną a tymczasem to najwięksi szkodnicy od 27 lat i koniec głosowania na tą partię bo realizuje program niszczenia Polski i narodu

45


Ukraina ~Ukraina (Gość)17.06.2017 08:14

A polacy lepszi?

00


97-300 97-300ranga15.06.2017 17:39

chemik``- " Obowiązkowy jeszcze kij bejsbolowy (piłeczek nie trzeba) z logo Polski Walczącej służący do bicia Pełowców "- Bredzisz jak szczerba w sejmie,widzisz ci z kijami (nie wiem gdzie ich widzisz i po czym) nikogo nie zabili ,przypomnę ci co zrobił członek PO w Łodzi . Około godziny 11:30 do siedziby łódzkiego PiS przy ul. Sienkiewicza 61 wszedł starszy mężczyzna. Miał przy sobie nóż, pistolet i paralizator. Mężczyzna skierował się do sekretariatu jednego z biur poselskich i tuż po wejściu wyciągnął broń i wystrzelił w kierunku Marka Rosiaka, asystenta europosła Janusza Wojciechowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu. Został trafiony czterema kulami. Następnie napastnik - krzycząc, że chce zabić Jarosława Kaczyńskiego i powystrzelać pisowców – rzucił się, tym razem z nożem w ręku, na Pawła Kowalskiego, asystenta posła Jarosława Jagiełły. Doszło do szarpaniny, Kowalski został kilkakrotnie ugodzony nożem w szyję. (http://www.tvn24.

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat