metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
antoni ~antoni (Gość)13.10.2015 19:00

antoni macierewicz powiedział do mieszkańców piotrkowa - głosujcie na mnie, a będzie mi dobrze. 97-300 do roboty.

35


Uczeń ZSP nr 1 ~Uczeń ZSP nr 1 (Gość)13.10.2015 20:23

Jako uczeń tej szkoły jestem dumny z tego, że rotmistrz Witold Pilecki został jej patronem. To nieprawda, że młodzież czyli grupa do której zaliczam się i ja była niezainteresowana uroczystością. Jako osoby dobrze wychowane i mające coś w głowie zachowaliśmy powagę, nie byliśmy przecież na dyskotece. Właśnie tej powagi trudno szukać u osób dorosłych, szczególnie jest to widziane w polityce.

102


his. ~his. (Gość)13.10.2015 16:37

Przynajmniej ze zdjęć widać ,że młodzież specjalnie nie była zainteresowana tą uroczystością. Ale oficieli różnej marki....Tak na dobrą sprawę to młodzież z tejże szkoły pewnie wolałby żeby otworzyli wreszcie Park Poniatowskiego to i na fajkę by się skoczyło albo porządne popielniczki na pety to i przed szkołą byłoby czyściej.

78


m.w. ~m.w. (Gość)14.10.2015 00:02

To jeden z największych Polaków, a jego czyny nie są do prostego ogarnięcia przez rozum ludzki. Cześć Jego pamięci!

92


kid30 ~kid30 (Gość)14.10.2015 05:46

BRAWO !!! Moja ukochana szkoła 

52


Absolwent.. ~Absolwent.. (Gość)14.10.2015 07:12

Wspaniała informacja. Szacunek za pasję, konsekwencję szczególnie dla jednego nauczyciela bez którego nie byłoby całego wydarzenia.

112


sklave sklaveranga13.10.2015 16:33

Bohaterów to wybiera naród a nie mu się ich daje. Marzenia prezesa się spełniają. Kaczyński marzy o hollywoodzkim filmie z wielkimi znanymi w świecie aktorami i z wielkim znanym w świecie reżyserem, który będzie opowiadał o rotmistrzu Pileckim. Jestem o tym przekonany, że ta Polska, która przed nami, będzie potrafiła to zrobić ... obiecuje prezes PiS. Kocham cię Irlandio....... Foto na http://sklave.manifo.com/galeria

59


Entuzjasta ~Entuzjasta (Gość)14.10.2015 14:19

Cześć i chwała bohaterom !

40


Szaliński ~Szaliński (Gość)13.10.2015 22:31

Szkoły w ostatnich czasach zmieniają swoich patronów jak rękawiczki , nie wiem czy to jest w tym wszystkim takie ważne .Ważne jest to jaki poziom nauczania jest w danej szkole oraz jaka atmosfera w niej panuje - a to wszystko tworzą ludzie , nauczyciele oraz uczniowie .Wykładnikiem dobrej szkoły jest to, ile osób w obecnych czasach znajdzie dobrą pracę ( oczywiście bez protekcji rodzinnych lub partyjnych ) , założy własną działalność gospodarczą lub rozpocznie studia dzienne niepłatne na dobrej uczelni . Jak dla mnie szkoła może mieć za patrona Bolka i Lolka .

81


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)13.10.2015 17:41

Ten po lewej powinien być wywalony z funkcji dyrektora za chamskie wpisy na facebooku,a jego zachowanie na jednej ze studniówek urąga funkcji pedagoga.
No ale to przydupas chojniaka więc o czym mówimy.
http://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/20/7d/561cfc92dc6fa_o,size,933x0,q,70,h,240ac1.jpg

117


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat