metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)28.01.2019 07:14

Chaty wypasione,na podwórkach po dwie trzy fury ale jakie one biedne.jak nie pasuje to do magazynów,roboty dużo, wszystkie sie pomieścita

82


olek ~olek (Gość)27.01.2019 21:22

KRUS, brak podatku dochodowego, dotacje do paliwa, kredyty oprocentowane poniżej inflacji czego wy jeszcze chcecie??? najprościej wyhodować czegoś w nadmiarze i płakać, że niska cena. Każdy przedsiębiorca musi głowić się jak przetrwać tylko rolnicy muszą mieć wszystko zagwarantowane. Heloł Panowie mamy wolny rynek!!! Jeśli wam się nie opłaca hodowla świń zacznijcie hodować krowy lub byki a jeśli to też się nie opłaca idźcie do pracy a nie wszystkich obarczacie swoimi problemami. Blokadami dróg strzelacie sobie w kolano!!!

232


gość ~gość (Gość)27.01.2019 23:22

Protesty rolników i nauczycieli nie będą miały poparcia społecznego nikt nie jest ślepy ani głupi Kolejna sprawa dlaczego utrudniają życie zwykłym mieszkańcom jak mi firma premia nie zapłaci bo nie ma kasy to nie idę i nie blokuje wam podwórek żebyście nie mogli w pole wyjechać.

123


gość ~gość (Gość)27.01.2019 23:18

Powinien być przelicznik trzymania świń na hektar ziemi a tak to mało i mało, kolejne chlewnie budują i narzekają, a co ma powiedzieć ten co trzyma 30,50,100 czy 200 świń na rok? Duży hodowca ma 2 tys na jeden rzut świń a ziemi 40 hektarów albo mniej? A jaki sprzęt? Będzie pokaż dużych ciągników na blokada a niestety to ludzi z miasta oraz tych co mieszkają nawet na wsi a nie trzymają nic to bardzo razi w oczy i są przeciwni Protestów. Nie co denerwować kierowców tylko protest i rozmowy powinny być w Warszawie.

130


aspirant WRD ~aspirant WRD (Gość)27.01.2019 19:50

Sprawdzimy wam stan tech. pojazdów,dokumenty oraz trzeźwość ,to macie jak w banku !

153


gość ~gość (Gość)27.01.2019 22:01

Nie pasuje rolnicteo to do magazynów do roboty, jedzenie bez was i tak będzie

41


gość ~gość (Gość)27.01.2019 22:01

Szkoda gadać na to czas jest ale do roboty to nie ma czasu się wziąść. Tylko strajkowac im się chce.

21


gość ~gość (Gość)27.01.2019 22:00

dobra zmiana,chłopa się wyzyska z ziemi,a ja potrzebuje trochę terenu na ranczo za grosze

00


gość ~gość (Gość)27.01.2019 20:27

To nie rolnicy tylko przemysłowcy, nie chcemy jeść ich niezdrowego mięsa

181


gość ~gość (Gość)27.01.2019 21:47

Niech se blokują,rynek rządzi się własnymi prawami,wczesniej,czy później sami się wyeliminuja hahaha

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat