metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gian ~gian (Gość)27.02.2024 18:53

Odwagi!

32


Popieram ~Popieram (Gość)27.02.2024 20:06

Świetnie. Niech Jaksonek, też ma swoje 5 minut, w walce o polskie sprawy.

33


PoP ~PoP (Gość)27.02.2024 14:41

Co ten Telus opowiada! Podsyca nastroje, a przecież to PIS przez ostatnie lata rządziło i taki los rolnikom zgotowało!

131


Mądry po szkodzie ~Mądry po szkodzie (Gość)27.02.2024 21:46

O randze p. Telusa świadczy to, gdzie protestował. Dziś główny protest rolników był w Warszawie pod sejmem, a były minister rolnictwa protestował w Jaksonku :-))). Dlaczego? Bo jakby się pojawił w Warszawie, to by go na taczce wywieźli. Tam rolnicy dobrze wiedzą, kto rządził ostanie 8 lat.

71


Piotrek S ~Piotrek S (Gość)27.02.2024 16:58

Do rolników kupujcie nawozy w marcu ma być podwyżka cen.a ty j.natkanski odkad pamiętam krzyczysz że źle jest i dopiero teraz protesty ci w głowie.a np.hume stoi i się śmieje bo jemu tylko teraz zdrowie potrzebne pieniądze już dawno zarobil

13


Rolnik z Grabicy ~Rolnik z Grabicy (Gość)28.02.2024 06:44

Haha teraz protestują....
Pislamcy ich wspierają...
Chłopy dały się wkręcić...
Ja mam chlewnie na 1000sztuk.
Mam pracownika co mi dogląda interesu, a ja właśnie wróciłem z Egiptu

22


robak ~robak (Gość)28.02.2024 10:04

A ja wole robaki i tyle

01


Polak europejczyk pa ~Polak europejczyk pa (Gość)28.02.2024 00:30

Drodzy rolnicy zielony ład powstał dwa lata temu za pisiwcow gdzie byliście wtedy gdzie byliście ja za rzsdiwbpisu bito kobiety pałkami a dziś chcecie poparcia od społeczeństwa to wy czerpiecie największe profity od uni europejskich Jesteście manipulowani przez pisowców ktirzwam to zgotowali rząd jest trzymiesiace rozwagi bo niedaj Boże jak tak będziecie niszczyć Mój Dom Polske to Putin na to czeka Rozumu i rozwagi

43


quinn ~quinn (Gość)27.02.2024 12:47

Z Telusem się witają a to przedstawiciel Pis, który to zgotował wam ten los.

157


xmen ~xmen (Gość)27.02.2024 14:53

Panie wójcie gminy Aleksandrów, to nie jest protest polityczny???, a co tam robią politycy z panem na czele. Ileś Pan kasy ciągnął z Pis-u za jego rządów? Wtedy się nie protestowało, co??? Nowy rząd rządzi 3 miesiące, PiS 8 lat.

92


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat