metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goœć_gość ~goœć_gość (Gość)20.02.2024 11:15

lepsze traktory niż na rol-szansie. biedni rolnicy

55


wddwad ~wddwad (Gość)20.02.2024 11:34

Walczcie o swoje. Nie dajcie sobą pomiatać.

100


go?ć_prawda ~go?ć_prawda (Gość)20.02.2024 10:52

Masakra niech się za porządną pracę wezmą rolnicy. Tylko protestować potrafią. Chemię pakują, a mówią o polskiej zdrowej żywności. Ryzyko zawodowe jak każdego przedsiebiorcy, ale oni muszą za wszystko dostać odszkodowanie,a inni jak prowadzą działalność to nic im się nie należy. Teraz robią nagonkę na Ukraińskie zborze i pseudo straszne zdjęcia pokazują, podejrzewam, że u nas nie raz taka sytuacja była. Jak im tak źle to niech zmienią branże. Tacy biedni, a co do czego to jeżdżą drogimi furami i niczego im nie brakuję.

88


Rty ~Rty (Gość)20.02.2024 11:56

Wolę protestujących rolników niż strajk kobiet. Haha ????

105


ahut ~ahut (Gość)20.02.2024 11:11

A co mają do tego myśliwi? Może jeszcze wędkarze, akwaryści, może posiadacze chomików jeszcze się przyłączą?

118


~ ~~ (Gość)20.02.2024 12:15

A o co im w ogóle chodzi? O to ugorowanie kawałka ziemi? Ja jako przedsiębiorca od lat zgodnie z prawem nie mogę wykorzystać całej działki pod działalność, muszę jakiś % zostawić jako teren zielony i nawet przez myśl mi nie przyszło utrudniać innym życia z tego powodu

07


kobitka ~kobitka (Gość)20.02.2024 12:47

Czy ktoś wie czy jadąc z Tuszyna, na spokojnie dojadę do Rękoraja drogą przez Srock??

11


go?ć_jan ~go?ć_jan (Gość)20.02.2024 12:47

Niech się wezmą za robotę i wydawanie unijnych pieniędzy na swoje gospodarstwa a nie na inne rzeczy.

07


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.02.2024 12:48

Jestem z Wami ale nie jetsem. Wiecie że ludzie maja szkoły, prace, wizyty u lekarzy, rehabilitacje. Nie mówię o karetkach czy wypadkach...... Niby dobrze mówicie. Ale ten satan w unii jest tak trochę dzięki Wam. Głównie Wy głosowaliscie na partie P.S która pewne rozwiązania jakby przy klepała. Ale wina złej Uni. W uno siedzą przedstawiciele państw członkowskich którzy byli dzięki Wam tam gdzie byli.Fakt wojna męczy i ulewa się już od tego wsparcia. Pozdrawiam tych co nie muszą jechać

31


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.02.2024 12:06

Brawo rolnicy!!! W całej Europie wreszcie znalazł się ktoś, kto głośno mówi jak jest! W Parlamencie Europejskim całkowicie się już odkleili od rzeczywistości, może wreszcie coś do nich dotrze. A Ukraińcy niech sami wcinają to swoje zboże, a nie trują nas.

123


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat