Panie Grześku, czy pan zmienił płeć? Co pan robi!
Kto i ile zapłacił za wynajem sali na to spotkanie. Czy każdy może zorganizować sobie spotkanie z dowolnym politykiem w Mediatece?
Brawo. Nie należy zapominać o miastach powiatowych. Póki co tylko lewica podnosiła ten problem, gdy inni chowają głowy w piach. Nie ma pracy, młodzi uciekają, fatalny transport publiczny, trujące powietrze i wysoka przestępczość - to niestety nasza szara rzeczywistość. Popieram Roberta, bo jako jedyny ma pomysł na rozwiązanie tych problemów. A co do kwestii osobistych to niech każdy żyje sobie tak, by być szczęśliwym. Powodzenia w wyborach !
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!