metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
JA ~JA (Gość)05.07.2008 12:18

Z 200 tysiecy koszty budowy murka urosly do miliona (sa na to pieniadze) a teraz robia dziadoskie oszczednosci na grubosc jednej cegly, posadzka ciensza o 2 cm, czyli ktos musial chyba dostac w lape jakas niewielka sumke. To takie moje przemyslenie bo nie widze innego wytlumaczenia.

00


mieszkaniec starówki ~mieszkaniec starówki (Gość)05.07.2008 21:57

widząc jak te prace idą, to aż się chce płakać najpierw firma telekomunikacyjna ryła chodniki kładąc róry PCV pod światłowody, zasypalito piaskiem, ubijali lali wodą , później elektrycy kopali rowy pod swoje kable ,to tamte obok się oberwały i zapadły te położyli swoje i znowu ubijali i lali wodą .Tylko ciekawi mnie ,będzie można włożyć te światło wody.

00


piotr ~piotr (Gość)06.07.2008 22:39

Cytuję:
"róry"

piszę sie przez "u"

Moderator: prosimy zamykać cytaty - [/cytat] :)

00


as ~as (Gość)07.07.2008 08:19

Matusewicz jaki był taki był ale za jego rządów to miasto zaczęło nabierać jakiegoś kształtu. Widać było starania by Piotrków był ładniejszy i bardziej funkcjonalny. Starano się o pieniądze z Unii i nikt nie mowił że coś jest bezsensowne lub za drogie. Wolałem takiego prezydenta (choć karany) niż obecnego.

00


K.K. ~K.K. (Gość)07.07.2008 10:58

Do piotra.
Pisze się.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat