metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gośc ~gośc (Gość)28.11.2019 22:00

Najlepiej w jednym czasie wszystkie drogi wjazdowe/wyjazdowe do/z Piotrkowa remontować jednocześnie, wtedy będziemy cieszyć się że miasto stoi w jednym czasie. Po co odwlekać wszystko w czasie i pocieszać się etapami?

63


gość ~gość (Gość)28.11.2019 22:18

Ale te wypowiedzi są durne nie robiom jest źle robiom jest źle tej ulicy zrobili jest źle tamtej źle tej jest źle ludzie to nieme społeczeństwo w Piotrków jest debilami

56


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)28.11.2019 22:26

Na remonty cząstkowe 300 tys zł rocznie??? Widziałem kiedyś jak "remontują"... zimny asfalt wsypany w dziurę i przyklepany łopatą. Niestety wszystko wskazuje na to, że Rakowska będzie całkowicie przebudowana tylko w niektórych miejscach, a tam gdzie podbudowa jakoś się trzyma, zerwią dywanik i wyleją nowy. Analogicznie jak na rondzie sulejowskim - a efekty tego widzimy już dziś w postaci fałd i zagłębień... niecałe 2 lata po remoncie.

70


Hmmm ~Hmmm (Gość)28.11.2019 22:50

Czy ja dobrze słyszałem, że 2020/2021 rusza II etap przebudowy Zalesickiej?

05


gość ~gość (Gość)28.11.2019 09:41

Czas najwyższy! Powinni też połączyć Wolborską z "Gierkówką" tak jak było dawniej żeby odciążyć ruch tranzytowy na Rakowskiej.

242


112233 ~112233 (Gość)29.11.2019 08:32

Remont nic nie da. Tylko PRZEBUDOWA ! Inaczej pieniądze zmarnowane i tylko utrudnienia ruchu.

50


obiektywny ~obiektywny (Gość)29.11.2019 11:21

Kilka dni temu inżynierowie drogowi co nie potrafią przejechać prostego ronda na tych samych łamach biadolili nad losem piotrkowskich dróg ze względu na roboty na A-1 i sensem wysiłku miasta nad modernizacją dróg a dzisiaj odwrotnie nawołują do przebudowy Rakowskiej po to by była w krótkim terminie zdewastowania. Rozum wskazuje roboty zacząć dopiero po oddaniu do eksploatacji nowej A-1 ale coś takiego wymagać od ~gości to już przesada.

01


obiektywny ~obiektywny (Gość)29.11.2019 11:41

Czy radni - bezradni są tylko od zadawania pytań jakby w ogóle nie posiadali własnego rozumu przecież w ten sposób to może powstać w mieście nawet druga mediateka a hali sportowo-widowiskowej nie będzie za 100 lat. A odnośnie dróg to było by dobrze by PO przestało się nimi interesować albo skoordynowało swoje poglądy na temat S-8 i S-12 były minister od dróg Grabarczyk oddalił S-8 od Piotrkowa a zbliżył do Łodzi przez co ruch z S-12 miał przejść obok Tomaszowa na S-8 omijając Sulejów a tu nagle radna Głowacka proponuje nowe (stare) rozwiązanie "S-12 natychmiast". Wydaje mi się, że ktoś w tej sytuacji grubo przekracza minimalne normy logicznego myślenia i braku rozeznania co się dzieje w kraju w zakresie dróg.

02


Henryk ~Henryk (Gość)29.11.2019 11:47

Przydałaby się ścieżka rowerowa tam.

20


marko ~marko (Gość)28.11.2019 16:50

Rakowska to powinna być remontowana z 10 lat temu. Teraz przy budowie A1 i remoncie Wojska Polskiego to miasto będzie tak zapchane że szok

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat