metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Hmmm ~Hmmm (Gość)28.11.2019 22:50

Czy ja dobrze słyszałem, że 2020/2021 rusza II etap przebudowy Zalesickiej?

05


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)28.11.2019 22:26

Na remonty cząstkowe 300 tys zł rocznie??? Widziałem kiedyś jak "remontują"... zimny asfalt wsypany w dziurę i przyklepany łopatą. Niestety wszystko wskazuje na to, że Rakowska będzie całkowicie przebudowana tylko w niektórych miejscach, a tam gdzie podbudowa jakoś się trzyma, zerwią dywanik i wyleją nowy. Analogicznie jak na rondzie sulejowskim - a efekty tego widzimy już dziś w postaci fałd i zagłębień... niecałe 2 lata po remoncie.

70


gość ~gość (Gość)28.11.2019 22:18

Ale te wypowiedzi są durne nie robiom jest źle robiom jest źle tej ulicy zrobili jest źle tamtej źle tej jest źle ludzie to nieme społeczeństwo w Piotrków jest debilami

56


gośc ~gośc (Gość)28.11.2019 22:00

Najlepiej w jednym czasie wszystkie drogi wjazdowe/wyjazdowe do/z Piotrkowa remontować jednocześnie, wtedy będziemy cieszyć się że miasto stoi w jednym czasie. Po co odwlekać wszystko w czasie i pocieszać się etapami?

63


gość ~gość (Gość)28.11.2019 11:33

Za dużo RD w policji

43


EPI AK ~EPI AK (Gość)28.11.2019 17:51

Ta ulica powinna mieć dwa pasy w każdym kierunku od wiaduktu do szpitala oraz rondo na złączeniu Miast Partnerskich z Rakowską przy dawnej stacji paliw.

150


Adamo ~Adamo (Gość)28.11.2019 13:21

jeszcze tylko remont drogi na Sulejów, Rozprzę i Bełchatów i znikną wszystkie problemy bo się nie da wjechać ani wyjechać z Piotrkowa!

143


po studiach ~po studiach (Gość)28.11.2019 18:02

Po co to się upominać pokazać samemu, czyli załatwić dotację bo w innych miastach radni potrafią wykazać się inicjatywą twórczą, umiejętnością lobowania na szerszym forum potrzeb miasta, interesowaniem się potrzebami faktycznymi mieszkańców jak chociażby w takich miejscowościach nie większych jak Piotrków - Puławy, Mielec gdzie inicjatywa mieszkańców i samorządu została nagrodzona budowa hal sportowo-widowiskowych. A u nas tylko drogi krajowe i wojewódzkie jakby to był w naszym zakresie a nie lepiej by były gorsze podczas remontu A-1 przynajmniej nie będą dewastowane - myślenie ma kolosalną przyszłość.

20


gość ~gość (Gość)28.11.2019 12:41

ja bym już z tym remontem startował - ludzie są juz przyzwyczajeni do korków i pomału nie mają na co narzekać

52


EP97300 ~EP97300 (Gość)28.11.2019 12:22

Tam powinny być 2 jezdnie, ale pewnie nie będą.

100


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat