metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
taka prawda ~taka prawda (Gość)10.02.2024 23:39

Obecnie rządzący w Polsce boją się wolności słowa. Identycznie jest na tym portalu. Przeczytajcie i zapamiętajcie - prawda nas wyzwoli. Runęła żelazna kurtyna i mur berliński. Nic nie będzie trwało wiecznie. Na 100%, że ten komentarz nie zostanie zamieszczony.

15


kos ~kos (Gość)11.02.2024 09:21

Żadne wyjścia do miejsc kulturalnych nie pomogą jak jest takie wychowanie. Zaczepianie nieznanych sobie osób w prymitywny sposób. Bezstresowe wychowanie.

24


Gość1 ~Gość1 (Gość)11.02.2024 11:55

Racja to racja takie zachowanie jest nie do pomyślenia. A co będzie jak będą starsze to strach wyjść ?

41


Bez komentarza. ~Bez komentarza. (Gość)11.02.2024 12:14

"Swięta księga". Yyyy. Szkoła? XXI wiek? Wiedza? Logiczne myślenie?

12


ROMEK ~ROMEK (Gość)12.02.2024 09:06

Jest nadzieja w tym mieście :)

41


xyz ona ~xyz ona (Gość)09.02.2024 19:07

A ja jednak uważam, że Polska jako kraj katolicki powinna się wstydzić tej nagonki na lekcje religii. Są księża z powołania i im nalezy się szacunek a nie tylko plucie.

912


myślę, że... ~myślę, że... (Gość)12.02.2024 08:32

W tym przypadku warto zastosować logikę Pawlaka (Sami swoi); Ludzie nie dzielą się na tych zza Buga i tutejszych, ale na mądrych i głupich. Nie dzielę ludzi na tych w sutannach, tych w cywilkach, w mundurach czy naturystów, ale na mądrych i głupich, a jednych i drugich nie brakuje. Spotkałem na mojej drodze mistrzów, naprawdę mistrzów, spotkałem po prostu księży, spotkałem urzędników Pana B., spotkałem księży, którzy są tylko ludźmi i mieli akurat gorszy dzień i spotkałem nieczułe sfrustrowane swoim wyborem drogi życiowej kanalie. Takie same wzorce osobowe można spotkać w każdej innej grupie ludzi. Życie. Kwestia kogo/czego szukacie. I od odpowiedzi na to pytanie należy zacząć poszukiwania i kogoś/czegoś takiego szukać.

51


wójt ~wójt (Gość)11.02.2024 11:22

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” – te słowa wypowiedziane przez kanclerza Jana Zamoyskiego, wielkiego hetmana koronnego Rzeczypospolitej Obojga Narodów wypowiedziane ponad czterysta lat temu, to znakomita sentencja, która do dziś nie straciła na swej aktualności.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat