metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Bert ~Bert (Gość)10.02.2024 10:46

Tak właśnie wygląda mentalność Polaka - jak ktoś znajduje przeterminowane produkty i to zgłasza to jest "kapuś" - z komunistycznej mentalności nie wyjdziemy długo jeszcze

143


Rycho ~Rycho (Gość)10.02.2024 10:24

Gdyby władza dbała o polskiego obywatela to ustanawiałaby przepisy służące obywatelom, a nie korporacjom. Gdyby np. ustalili, że dany market ma zapłacić kupującemu karę np. 500zł za przeterminowany towar czy co się często zdarza, że na półce jest inna cena i przy kasie wychodzi inna to tego typu praktyki by się skończyły. Wszyscy kupujący kontrolowali by na bieżącą swoje paragony. Warto przypomnieć, że prawie cały handel w Polsce jest w obcych rękach. Postawa tych panów jakoś mnie nie szokuje. W Szwajcarii to normalne, że wszyscy kontrolują wszystkich i jakoś żyją w dobrobycie. Nie tak dawno byłem kontrolowany przez panie policjantki z zawiadomienia jakiegoś obywatela, ale nie miałem pretensji, ani do pań policjantek, ani do tego zawiadamiającego bo to ja złamałem świadomie zakaz wjazdu.

150


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat