metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rycho ~Rycho (Gość)10.02.2024 10:24

Gdyby władza dbała o polskiego obywatela to ustanawiałaby przepisy służące obywatelom, a nie korporacjom. Gdyby np. ustalili, że dany market ma zapłacić kupującemu karę np. 500zł za przeterminowany towar czy co się często zdarza, że na półce jest inna cena i przy kasie wychodzi inna to tego typu praktyki by się skończyły. Wszyscy kupujący kontrolowali by na bieżącą swoje paragony. Warto przypomnieć, że prawie cały handel w Polsce jest w obcych rękach. Postawa tych panów jakoś mnie nie szokuje. W Szwajcarii to normalne, że wszyscy kontrolują wszystkich i jakoś żyją w dobrobycie. Nie tak dawno byłem kontrolowany przez panie policjantki z zawiadomienia jakiegoś obywatela, ale nie miałem pretensji, ani do pań policjantek, ani do tego zawiadamiającego bo to ja złamałem świadomie zakaz wjazdu.

150


Bert ~Bert (Gość)10.02.2024 10:46

Tak właśnie wygląda mentalność Polaka - jak ktoś znajduje przeterminowane produkty i to zgłasza to jest "kapuś" - z komunistycznej mentalności nie wyjdziemy długo jeszcze

143


Mariioo ~Mariioo (Gość)10.02.2024 11:36

Pan B mnie na mnie też doniósł ale na szczęście miałem kamerkę i to on dostał mandat za wymuszenie ;) stara sprawa ale jeździć trza umić ;)

011


Ja ~Ja (Gość)10.02.2024 12:07

Przydałby się jeszcze ktoś kto nagrywa pieski robiące kupkę i ich właścicieli którzy nie sprzątają tych kupek.

130


Bokser ~Bokser (Gość)10.02.2024 12:16

Bracia S. wchodzą osobno do wybranego sklepu gdzie jest największy przemiał ludzi, następnie chowają towar który ma krótką datę przydatności, zapisują miejsca i dzień przydatności wracają razem i już wiedzą gdzie szukać i przywożą wózek, dwa, trzy ku zdziwieniu pracownikom sklepu i innych służb...

64


Rzepicha ~Rzepicha (Gość)10.02.2024 12:18

Wszelkiemu dziadostwu i donosicielstwo mówię stanowcze nie

313


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)10.02.2024 12:33

Niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Bardziej niż pewne.

47


sprawiedliwy ~sprawiedliwy (Gość)10.02.2024 12:41

Jak można tak ludziom przysparzać dodatkowych problemów. Jak Panowie się nudzą to proponuje wolontariat na rzecz schroniska dla zwierząt lub ludzi którzy potrzebują pomocy.

612


Gosc8 ~Gosc8 (Gość)10.02.2024 11:52

To jest brak zajęcia nudzi im się biedni ludzie.Nie mają własnego życia.

314


DonaldZbawiciel ~DonaldZbawiciel (Gość)10.02.2024 10:48

Tych braci S trzeba nagradzać bo robią dobrą robotę jeśli wynajdują przeterminowane produkty.

193


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat