metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Tartu Tarturanga14.09.2012 13:40

Sulejów niech się zajmie turystyką a nie odpadami. Ma duży potencjał i tradycje.

00


Jarek Bartkowiak ~Jarek Bartkowiak (Gość)14.09.2012 16:21

I zajmować turystyką się już zaczął z inicjatywy Młodego Sulejowa dla Pokoleń.

00


szczery janek ~szczery janek (Gość)16.09.2012 23:03

Co się ma burmistrz nie cieszyć, przecież oni potrzebują spokoju,
a nie rozgłosu, a tym bardziej jak CBA w urzędzie siedzi. 10 lat rządów
tej zwartej ekipy i tylko prywata, zatrudnianie swoich oraz łatanie
kredytów kolejnymi kredytami. Wpychają swoich gdzie się da. Pani
burmistrzowa wetknięta do biblioteki w szkole na Podklasztorzu, a czy
miała kompetencje? Przesunięto w tym celu bibliotekarkę. Córka pracuje
w hotelu w zabytku? Pytam jakie udziały własnościowe ma Urząd Miasta w
tym hotelu i czy jeszcze ma? Żona zastępcy zainstalowana w przedszkolu,
córki zastępcy w szkole. Dla syna zastępcy też jest już koncepcja, ale
wkrótce się dowiecie gdzie? W urzędzie to już plejada córek i synowych
różnych potrzebnych koligacji. To wszystko chyba w myśl zasady
"ratuj się kto może, a reszta plebsu niech spada na drzewo banany
zrywać". Żal tego miasta, ale się ciśnie "mata co
chcieliśta, tak sobie na 12 lat wybraliśta". Tylko 10 lat i miasto w
drgawkach i na łopatkach. Na dziś starczy, innym razem o innych
ciekawostkach.

00


luzik ~luzik (Gość)18.09.2012 11:22

"Jarek-Bartkowiak" napisał(a):


Młody Jarku, turystyka nie będzie kwitła w Sulejowie. Przecież to nie urząd ma budować ośrodki, hotele i przystanie kajakowe. To zadanie dla prywatnego biznesu. To on powinien wykładać kasę i tworzyć infrastrukturę.
Rolą urzędu jest tu co najmniej nie przeszkadzać, najlepiej zaś wspomagać poprzez tworzenie infrastruktury i działania promocyjne.
Zdaje się, że tego nie rozumiesz, a swoje wywody formułujesz w duchu dawno i raczej słusznie minionego ustroju: władza ma sprawić, abyśmy żyli szczęśliwie...
Skoro zajmujesz się już turystyką, to powiedz, czemu w Sulejowie w zasadzie nie można kupić widokówki, mapy albo przewodnika po Sulejowie.

00


Młody Sulejów dla Pokoleń ~Młody Sulejów dla Pokoleń (Gość)20.09.2012 22:21

"luzik" napisał(a):
Rolą urzędu jest tu co najmniej nie przeszkadzać, najlepiej zaś wspomagać poprzez tworzenie infrastruktury i działania promocyjne.

Wystarczy że lasy, Pilica i Zalew zostałyby wyczyszczone i letników będzie więcej. I nie kombinujcie

00


luzik ~luzik (Gość)21.09.2012 11:00

"Mlody-Sulejow-dla-Pokolen" napisał(a):
I nie kombinujcie


Czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej ???
Nigdy nie należałem do żadnej partii ani partyjki, czy też koterii, a w urzędzie ostatni raz byłem w 2007 roku, kiedy wymieniałem dowód osobisty ???

00


społecznik ~społecznik (Gość)21.09.2012 21:44

"luzik" napisał(a):
w urzędzie ostatni raz byłem w 2007 roku, kiedy wymieniałem dowód osobisty ???


To musisz tam szybko się udać. Masz nieaktualne dane i pisząc na forach wprowadzasz czytających w błąd. Wszystko się zmienia. Urzędy i urzędnicy także.

00


realnie ~realnie (Gość)02.10.2012 12:28

Luzik!!!! Czy z pozycji urzędnika turystyka to tylko wyjazdy na wycieczki do coraz to nowych miast partnerskich ?? Mylisz się luzik lub nie masz bladego pojęcia.Całą infrastrukturę pod rozwój turystyki przygotowują gminy, a nie prywatny inwestor. Prywatny może, ale na swoim terenie.To gminy także z myślą o swoich mieszkańcach przygotowują miejsca wypoczynku. Tak jest w Europie i tak jest w Polsce i można podać wiele przykładów bliższych i dalszych. Na tego typu przedsięwzięcia gminy również pozyskują unijne dotacje, tylko nie u nas. Urzędnikom wygodnie jest powiedzieć to nie my to niech robi prywaciarz. Bo po co dokładać sobie roboty. Po co promocja w tej gminie jak nie ma czego promować( zbędny wydatek )Trzeba zrobić, a potem się reklamować jak w biznesie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat