metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)14.02.2017 08:34

Co radni mają do powiedzenia wraca podstawówka i osiem klas i koniec tematu a gimnazja były w modzie ale pod zaborami bo do tego PO sprowadziło Polskę ,że praktycznie jesteśmy pod zaborem imperializmu zachodniego

148


Oleksy ~Oleksy (Gość)14.02.2017 20:15

Ciekawe ilu nauczycieli głosowało na PIS? Powinni się sami do dymisji podać, za ruinowanie polskiej oświaty!

41


vera ~vera (Gość)14.02.2017 20:49

pogłupieli żeby drugą podstawówkę otwierać. już naprawdę nie ma na co pieniędzy w tej gminie wydawać? szkół już teraz jest za dużo w gminie a oni jeszcze jedną. radni pożal się boże

41


gość ~gość (Gość)14.02.2017 21:14

Sprawdza się znana maksyma, że rewolucja zjada własne dzieci. Smacznego!

10


Do vera ~Do vera (Gość)14.02.2017 21:48

Pewnie, że wójt musi szukać oszczędności, bo tak zadłużył gminę, że będą go spłacały jeszcze pokolenia długo po nas. Zaraz pewnie ktoś napisze, że ile to wójt nie zrobił..., ale za pożyczone...i kiedyś trzeba będzie oddać.

23


Sz ~Sz (Gość)14.02.2017 22:38

Potwierdza się teza, że racja jest jak d...a, każdy ma swoją. Próżna dyskusja.

50


Alehandro ~Alehandro (Gość)15.02.2017 07:48

Co mnie obchodzi szkolnictwo w Moszczenicy Parzniewicy i innych Pipidowach napiszcie o Piotrkowie tu są sprawy wažne i ważniejsze

23


eureka ~eureka (Gość)15.02.2017 08:08

Ja po 10 latach pracy zostałam zwolniona i musiałam iść kolejny raz na studia,żeby się przekwalifikowac. Nauczyciele to paskudna grupa zawodowa...walczą o wcześniejsze emerytury a później pracują do śmierci. A jak on szkołę likwiduja to zębami trzymają się stanowiska. Skoro nie ma dla nich pracy ,niech idą na studia i się przekwalifikuja.

51


Obiektywny ~Obiektywny (Gość)14.02.2017 17:22

Podnieść podatki w przyszłym roku o 100% i przeznaczyć dla biednych nauczycieli i otworzyć drugą szkołę i utrzymywać fikcyjne etaty - bystry wójt szybko zbierze podpisy za podniesieniem podatków albo za wodę i za ścieki - ciekawe ile będzie "za"

50


Ivet ~Ivet (Gość)14.02.2017 19:24

Zawsze można zrobić jedną szkołę w dwóch budynkach - podstawówka powiększyłaby się o budynek na Piotrkowskiej. A po zorientowaniu się, ile miejsca potrzeba, można dopiero mówić o zagospodarowaniu reszty budynku. Budynek byłby, z wolą mieszkańców przeznaczony do pełnienia funkcji oświatowej! Do tego lepiej dla nauczycieli, gdy w grafiku godzin są przydzieleni do jednej szkoły. Po trzecie dwóch dyrektorów kosztuje więcej niż jeden. Zawsze można oddzielić ścianą skrzydła budynku gimnazjum. Skrzydło z salą sportową przeznaczyć na podstawówkę. Resztę na coś innego, co może wypłynąć na światło dzienne za dwa lata. Co do oceniania nauczycieli - mam dwie wnuczki - jedną w gimnazjum, drugą w podstawówce. I obie są zadowolone. I niech tak pozostanie.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat