A GDZIE KASA, instytucja odpowiedzialna za korupcję pisowskie CBA gnębiące m innymi opozycje, kuriozum historyczne z Grodzkim!, znika 15 MLN, takiego złodziejstwa jeszcze nie było w historii, aby w centralnym Biurze Antykorupcyjnym wyparowało 15mln. TERAZ wiadomo dlaczego tak usilnie pisowce chcą zniszczyć sądy i podporządkować sobie sędziów, spolegliwych i mało ambitnych na telefon. Sprawa Macierewicz- ponad 30 teorii Smoleńskich,miliony na komisję.(Koguta-wyłudzenia milionów z funduszu PEFRON),( Banasia-kamienice, mafia vatowska w MF itd, (Kaczyńskiego-dwie wierze i kasa dla księdza), Setkli milionów na łojca Rydzyka. Miliardy na propagandę TVP-pis. Szczucie i atak na WOSP. CBA pokazuje całkowitą podległość jednej parti PiS,Pisostwo dąży do legalnego i bezkarnego grabienia tego kraju pod pozorem reform uchwalanych nocą i pseudo haseł o repolonizacji, przekupując mało kumatych plus kiełbaską. Pisowce krzyczeli do wszyskich "złodzieje , świnie kwiczą odrywane od koryta", tylko nikogo nie skazano za korupcję z poprzednich rządów mimo całkowitego obstawienia instytucji urzędowych i rządowych spolegliwymi . Brak jest pieniędzy na leczenie umierających dzieci, seniorów, chorych na raka, ciągle są urządzane są jakieś zbiórki społeczne natomiast na WOSP ciągłą nagonka, jest na krówka plus, 13/14EM, , może świnka plus itd. jak objecują.(jaka tu logika u pisostwa" Ale nadal myślę ,że obecne społeczeństwo cofa się w rozwoju i wystarczy aby Kulawy wyszedł i ryknął "plus", a pisowce już podnieceni, oni wezmą każdą kasę Unijną , plusową, jakąkolwiek i czują się uwiązani w związku z tym na mentalnym sznurku jednej partii , są gotowi na atak inaczej myslących i wolnych niezależnych ludzi dla własnego zysku- to pokazuje w jakim obłędzie żyjemy!
Teraz sa kolędy
Ciekawe ile polaczki płacą za wciskanie ciemnoty
Chociaz przewlekle choruje ,to sie nie lecze ,bo mnie nie stac.Przezylam w zyciu juz wszystko,a reszta w rekach Boga.Po kilkudziesieciach latach pracy mam 1006 zl emerytury Zrobie oplaty i ledwo na zycie wystarcza.
Ale w Wiadomościach mówią , że jest wszystko dobrze i prezes, premier i prezydent nami wspaniale rządzą! Nie mąćcie może takimi kłamstwami!!!
W nocy niebo czyste z gwiazdami, a godz. 4,5 napływa dziwna "droga mleczna" i mamy "zdrowotne" wały nad głowami które skutecznie ocieplają powietrze i nie przepuszczają smrodów w wyższe warstwy. Następuje wielokrotnie szybsze rozmnażanie się bakterii i wirusów, a my tę zgniliznę wdychamy, a Infarma zaciera ręce i grabarze.
Rozumiem, że w to wliczone są wizyty w prywatnych gabinetach, w których nie robi się żadnych zabiegów, ale taka wizyta daje możliwość ominięcia kolejki na oddział szpitalny ?
Obojętnie ile zwiększone będą składki do NFZ to i tak będziemy płacić prywatnie, bo wacik zdrożeje z 5 zł na 10 i wyszarpią z funduszu wszystko, a INFARMA to myśli tylko jak zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży swoich trucizn, w większości. Cudowne antybiotyki, które nie leczą skutecznie tylko wyjaławiają układ pokarmowy, do tego osłonówka, probiotyk, przeciw grzybiczne i co tu jeszcze "drogi chorujący" ci wcisnąć, może trochę sody, soli, cukru, my wszystko jesteśmy w stanie wam sprzedać.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!