Chyba Panu Prezesowi Stankowskiemu brakuje od wypłaty do wypłaty i za to podwyżki,a rupiecie jak jeżdża i chyba będą jeździć
Sens podwyżki cen byletów widzę jeżeli wzrośnie też wypłata dla kierowców. Jest to bardzo potrzebny zawód, bardzo odpowiedzialny, ale z tego co słyszałam na bazarze to kierowcy mają mniej niż 3tys na rękę co jest dla mnie kpiną a dlaczego ? Stres, odpowiedzialność, praca z ludźmi ( czyli z reguły użeranie się z nimi a to fotel nie wygodny, a to korek, a to zimno a to ciepło itd a przeceież na większość foszków nie mają oni najmniejszego wpływu) chamstwo i kultura innych uczestników ruchu, i niedocenianie umiejętności kierowcy (ile Sebów stając na focusie zajmuje 2 miejsca pargingowe osobówką, spróbujcie sobie wyobraźić jak trudne musi być manewrowanie takim kolosem...) Pozdrawiam Kierowców Autobusów !!!
Za każdym razem gdy kierowca w czasie jazdy będzie rozmawiał przez telefon lub słuchał muzyki przez słuchawki proponuję dokumentować takie przypadki i zwracać się do prezesa o zwrot za przejazd w związku z niedotrzymaniem standardów bezpieczeństwa pasażerów
Kuźwa to ja z Łodzi jadę busem za 6zł lub pociągiem za 9 a tu jazda jeden przystanek 3 zł
Jeden wielki skandal. W uchwale nie ma nic na temat smogu. Proszę sobie wyobrazić, że w dość mocno zanieczyszczonym mieście jak Kraków bezpłatna komunikacja miejska jest wtedy gdy PM10 na terenie polowy miasta przekroczy 150 mikrogramów na m3. Zaglądam właśnie na Airly...i włosy dęba stają. Właśnie w tej chwili w Piotrkowie tylko 4 czujniki pokazują poniżej tej wartości. Pozostałe, czyli zdecydowana większość miasta, grubo powyżej, przy czym rekord to 360 mikrogramów (!!!) czyli ponad 7 krotne przekroczenie normy. Wg. żadnego czujnika ani PM 10 ani PM 2,5 nie sa w normie. W Krakowie w związku z tym mieliby bezpłatną komunikację miejską w celu ograniczenia emisji PM10. Ale nie w takim cudnym mieście jak Piotrków. Mało tego, podwyżką cen biletów zniechęca się do korzystania z transportu publicznego. Granda. Czy ktoś myślał o smogu ? O konsekwencjach ? O straconym zdrowiu, o chorobach dróg oddechowych? O pieniądzach wydanych na leczenie itd. ? Nie. Bo tu jest Piotrków i się nie patrzy dalej niż czubek własnego nosa.
Skandalem jest to, że nie walczy się ze smogiem, a wręcz się go niemądrymi posunięciami wspomaga. Dlaczego taki Kraków, może zachęcić ludzi do transportu publicznego. Przecież tam z racji niesprzedanych w tym dniu biletów mają straty idące w setki tysięcy, nie to co w Piotrkowie gdzie w jednej chwili na mieście jest kilkanaście autobusów. Szok, szok i niedowierzanie.
Poziom umysłowy wybitnego fachowca w dziedzinie komunikacji, pana prezesa Stankowskiego z każdym dniem mnie zachwyca. Można powiedzieć, że to genialny strateg, znakomity myśliciel i rewelacyjny meneger. Przy pomocy podwyżek chce on zachęcić, by więcej osób korzystało z usług komunikacji miejskiej. Życzę powodzenia panie prezesie i proszę opatentować ten pomysł, koniecznie!
Tymi klekotami zostawiającymi chmurę dymu za sobą to za 1 zł można jeździć. Brak linii podmiejskich, tragiczne warunki podróżowania i polityka firmy podobna do PKS, który splajtował. PKS Radomsko jest. Darmowe MZK Tomaszów Maz. jest a u nas bagno...
To jest jakaś kpina. Chyba w u nas to nic nie zrobią dla mieszkańców tylko zrobią tak żeby na nich jak najwięcej zarobić. Sami dolozcie a nie tylko siedzą i głosują. Nie każdego stać mną taki wydatek. Trzeba zacząć chodzić pieszo. Niech bankrutuja
Najpierw to stare trupy na zlom dlaczego nie kupią nowych mniejszych autobusów Wymienic tabor brudne i zimne to jest jeżdżące padliny
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!