metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ja ~Ja (Gość)05.11.2022 07:46

Tak to jest jak się nie chce ruszyć tyłka, kupić działki i samemu pobudować tego co się chce, tylko nabijać kasę deweloperom...

55


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)04.11.2022 20:58

Polecam poczytać komentarze na stronie gowork
O innych firmach też jest sporo opinii

60


wujek dobra rada ~wujek dobra rada (Gość)04.11.2022 11:12

Niech deweloper sprzeda Europę wraz z działką to będzie miał na dokończenie jednego domku.

321


ZXZXZX ~ZXZXZX (Gość)04.11.2022 11:17

Osiedle to miało być "osiedlem dla elit Piotrkowa". Przykre, że nie wyszło, trafili na niesolidnego i obrotnego dewelopera ...............

130


Gimper ~Gimper (Gość)05.11.2022 14:47

Kurcze a ja byłem przekonany że bez okazania Warunków dostawy Mediów nie da się uzyskać pozwolenia na budowę. Widać w tym mieście można wszystko XD

60


Olo ~Olo (Gość)05.11.2022 19:08

W tych czasach zainwestować w coś czego nie ma, trzeba być Furiatem, jeszcze brać na to kredyt
Ludzie myślcie!!!!!!!

91


Piotrez ~Piotrez (Gość)04.11.2022 13:01

A co na to wszystko kierownik tej budowy ??? Czy wog?le jest tam ktoś taki zatrudniony ?? Przecież to on za to wszystko odpowiada

174


Shehd ~Shehd (Gość)04.11.2022 10:15

A gdzie nasi radni? Przecież to świetna okazja na pomoc ludziom

291


Hmmm ~Hmmm (Gość)06.11.2022 07:20

Jak widać, umowy są mniej warte, niż rolka papieru toaletowego. Jak zwykły szary zuczek spóźni się o kilka dni z opłatą abonamentu za tel, czy rachunku za światło, to od razu ma naliczane odsetki. Za to "grube ryby" są bezkarne.
Podziwuam ludzi, którzy biorą potężny kredyt, na coś czego nie ma. Ja osobiście wolę "wróbla w garści, niż gołębia na dachu". Życzę dużo cierpliwości i spokoju oraz szybkiego rozwiązania tematu.

90


Rikitiki ~Rikitiki (Gość)05.11.2022 06:34

Prawda jest taka że te domy są budowane na bardzo wysokiej klasy materiałach. Niestety ceny poszły bardzo mocno do góry i budżet przestał się spinać. Trochę słaba ta nagonka. Developer napewno nie jest oszustem bo to porządny człowiek. Problem tkwi sytuacji gospodarczej.

334


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat