idealna miejscówka na magistrat,taki z prawdziwego zdarzenia, z Prezydentem który nie boi sie kontaktów z mieszkańcami, który Będzie Kochac to miasto
Ktos dobrze posmarował to i kupił nie pierwszy to przypadek w tym miescie
Tylko jedno tam może powstać. Pomnik Smoleński z betonowym Tupolewem. ;)
tak patrze na to zdjecie w art. i ..Jakim cudem poziome oznakowanie drogi wykonane przez profesjonalistów z użyciem specjalistycznych materiałów schodzi po paru miesiącach, a jak jakiś debil napisał na ścianie rts i t d .., to to się już trzeci rok trzyma?
Ja bym proponował biuro poselskie dla Macierewicza,bo startował z naszego okręgu
Dyskotekę jakąś normalna od 21 a nie wszędzie patologia bar czy co kolwiek bo nie ma.w naszym mieście nawet gdzie usiąść ani potańczyć bo wszędzie meluna rozwazcie to poproszę
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!