metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bożenka ~bożenka (Gość)07.01.2017 09:05

wooon z koryta

1111


Były radny ~Były radny (Gość)07.01.2017 09:54

Nie pierwszy który miał dość liberalizmu sw.Krzysztofa.

124


Gosc ~Gosc (Gość)07.01.2017 11:32

Jasne,ze odchodzi,bo niby skad mialby kandydowac? Chojniakowo sie konczy,a w PiS pali mosty obrazajac non stop.Nikt go nie wezmie na listy. Tylko skoro rezygnuje to po co sie co tydzien w radiu lansuje...

104


gość 123 ~gość 123 (Gość)07.01.2017 12:55

Dziwię się tym, którzy jeszcze korzystają z usług tego lekarza. Powinien się określić, leczenie albo polityka. Co zrobił jako lekarz dla poprawienia służby zdrowia w tym mieście????? Jakieś konkrety proszę podać.

164


Dariusz Cecotka ~Dariusz Cecotka (Gość)07.01.2017 09:54

Z całym szacunkiem dla osoby jako lekarz Ale jako polityk żadna osobistosc.
Czym się dla Piotrkowa może Pan Winiarski pochwalić?
Tym, ze był jako ten który rozliczać zaczął MOK z Orkiestry?
Żadna strata dla miasta.
Mam nadzieję, że jego miejsce zajmie ktoś bardziej wartościowy ktos kto robi coś dla innych.

1913


Były kursant ~Były kursant (Gość)07.01.2017 11:41

To żeś chłopie niczego nie odkrył, bo to rzeczywiście wasza ostatnia kadencja. Chojniak zniszczył Piotrków jak żaden inny prezydent, który rządził tym miastem. Na szczęście już za dwa lata wybory.

1413


kuku ~kuku (Gość)07.01.2017 14:43

panie prezydencie prosze o szybsze otwarcie oddzialu dzieciecego dla dzieci bo to co jest na prochnika ......pomoc niby dorazna to skandal jak tam podchodzi sie do pacjenta . ostatnio mialem 2 razy przyjemnosc w m-cu z malym dzieckiem odwiedzic pania doktor CHABER byla zaspana i nieprzyjemna .Przez jej niewiedze jako pediatra moje 5 m-sc dziecko ma zapalenie pluc poniewaz pani doktor jezeli mozna tak nazwac zbadala i przepisala czopki . OBJAWY TEMPERATURA ,WYMIOTY ,DUSZNOSCI PROSZE O ZAJECIE SIE TOM SPRAWA

72


Sq ~Sq (Gość)07.01.2017 15:45

I tak by już nie został wybrany. Może niech już z mandatu zrezygnuje, po co ma psuć dalej miasto

66


FRED ~FRED (Gość)07.01.2017 15:59

No nareszcie!!!

86


sklave sklaveranga07.01.2017 10:04

Na gorzkie żale i posypywanie głowy popiołem to już za późno drogi towarzyszu. Czas rozliczań wkrótce nadejdzie. Doprowadziliście do tego, że z budżetu miasta na inwestycje przeznacza się kilkanaście procent a resztę zżera biurokracja i wiecznie nienasycone banki. Koniec z hasłami wyborczymi typu: Drodzy wyborcy! Chcemy waszego dobra. I malutkimi literkami dopisane jest: O ile takowe jeszcze wam pozostało? Bo mnie się marzy kurna chata. Taka zwyczajna bez kantów, fuszerek, nie skopana. Chata stabilna, na silnym fundamencie a nie na na partyjnym firmamencie. Nie kombinowana. lecz solidnie wybudowana. Czego bym nie pragnął, to ciągle słyszę, że za dużo chcę. Co bym nie zrobił to ciągle słyszę za mało zrobiłem.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

Komentarz był edytowany przez autora: 07.01.2017 10:06

1211


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat