metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.09.2017 02:48

Dopuki nie rozbije się tam autak szkolny z czterdziestką niewinnych dzieci, tak obwodnicy nie będzie. Ta droga to droga śmierci. Policzyłem kiedyś ilość tirów jadących w obydwie strony. W minute miałem 23. To chyba daje do myślenia. Tam będą ginąć ludzie i tyle. Dzien za dniem...

211


adas ~adas (Gość)13.09.2017 06:59

Wybory tuż, tuż

162


97-300 97-300ranga13.09.2017 07:21

A swoją drogą to dlaczego nikt nie chce wybudować im tej drogi ? Wszyscy by na tym skorzystali.

190


gość ~gość (Gość)13.09.2017 07:25

Lanserzy.Blokada jedynym i skutecznym rozwiązaniem.Mosty w Sulejowie i Przygłowie.

135


gość ~gość (Gość)13.09.2017 07:29

Ci z pierwszych rzędów.Mieliście ponad 8 lat.Dziś wam dziękujemy.Czekamy na wybory,te samorządowe.

226


deliver ~deliver (Gość)13.09.2017 08:01

upierali sie przed wariantem 2 a w koncu wyjdzie ze i tak bedzie ten wariant. protestowali protestowali az przegieli pale i generalna dyrekcja odwrocila sie i powiedziala dowidzenia a teraz beda robic sobie jak chca i nikt nie bedzie protestował. ale ci ludzie z sulejowa podobno bardzo uparci sa wiec sie nie dziwie generalnej ze nie chciala dluzej gadac z nimi.

712


Bil ~Bil (Gość)13.09.2017 08:47

Wpis użytkownika poniżej o nazwie ~Seba tak naprawdę pokazuje prawdziwy cel tego zebrania. I co nie wyszło ? Zebranie niby nie partyjne, ale wystarczyło rzucić okiem na pierwszą linię to gołym okiem widać było pełną mobilizację w szeregach PSL. Jak pamięcią sięgnę to czegoś takiego nie pamiętam. Na początek zebrania ten śmieszny regulamin. Punkt 8 / m tego regulaminu brzmi ,,wypowiadanie się na temat innych spraw nie związanych z tematem zasadniczym spotkania jest niedopuszczalne i będzie skutkować odebraniem głosu " I co sam organizator podjął temat niezwiązany z celem zebrania czyli atak na burmistrza o drogi lokalne na co sala zareagowała buczeniem ( nieregulaminowo :) ) Wizualizacja sytuacji na ekranie nudna bo wszyscy doskonale ją znają, ale przyszli usłyszeć konkretne propozycje, ale ja takowych ze strony organizatora nie usłyszałem. Siedziałem w tłumie więc nastroje poparcia za burmistrzem mocno wyczuwalne. Moment na atak na burmistrza jednym słowem chybiony, a burmistrz widać okrzepł w bojach i coraz spokojniej potrafi przekonać do swoich racji jednym słowem nabiera doświadczenia. Dziwię się też radnemu z PiS i jego braku reakcji wtedy kiedy winą obarczano obecny rząd za zabranie pieniędzy na S12 po prawdzie wirtualnych pieniędzy bo poprzednia koalicja PO-PSL mogła obiecać przed ostatnimi wyborami wszystkim wszystko bez realnych możliwości sfinansowania tych dróg z budżetu państwa w latach 2017-2023. No ale widać wieloletnie przebywanie w pewnym towarzystwie swoje robi. Winą też próbowano obarczać tych co to nie chcą oddać swoich domów pod drogę tylko dlaczego nie winą nie obarcza się tych co to nie chcą przebiegu wariantu W8 na który zgadzali się mieszkańcy ? Co jest na rzeczy ? Przy takiej różnorodności wariantów przebiegu trasy na siłę wymuszać wariant, który niszczy ludziom domy ?

177


Witek ~Witek (Gość)13.09.2017 09:09

Obwodnica przez Przedbórz bo innej możliwości nie ma. Ta droga to sprawdzian dla idiotów na drodze bo sami się eliminują . Jak by rozważnie jeździli i płynnie to i wypadków by nie było bo obowiązkiem kierowcy jest dostosować się do panujących warunków na drodze ale znajdzie się kilku takich co im ciągle się spieszy lub wyjedzie niedzielny kierowca i i robią zamęt na drodze

311


gość ~gość (Gość)13.09.2017 10:03

A dlaczego nie bylo nikogo z posłów na sejm nikt ich nie zapraszał, wg mnie to powinni przyjść i sie pochwalić co zrobili w tej sprawie .

65


potwierdzam ~potwierdzam (Gość)13.09.2017 09:42

potwierdzam oprocz pierwszych 3 rzędów klakierów reszta sali za Ostrym

209


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat