metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czytelnik ~czytelnik (Gość)14.09.2017 10:35

Skoro to wczoraj przyjęli to znaczy budowę odcinka S12 Sulejów - Radom - Puławy - Kurów to logicznym jest, że od Sulejowa też ją zrobią.
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22368459,po-chciala-budowy-tej-drogi-pis-zdjal-ja-z-listy-wazny-odcinek.html#BoxBizImg

114


rof ~rof (Gość)14.09.2017 10:17

Nie będzie żadnej s12 , w projekcie przebudowy gierkówki na autostradę A1 nie ma wiaduktu czyli zjazdu w Kargał- Lesie na planowany w tym miejscu początek s12.

211


zainteresowany ~zainteresowany (Gość)15.09.2017 15:13

Ciekawe i bez komentarza...

Cytuję:
Administrator strony Sulejów TV informuje iż w swoim opisie ze spotkania w budynku straży organizowanego przez grupę inicjatywną "Obwodnica dla Sulejowa" zawarł nieprawdziwe informacje sugerujące nawoływania do blokady drogi DK12 przez członków tej inicjatywy. Słowa takie padły z ust zaproszonych gości jednak nieprawdziwie zostały przypisane ludziom z grupy inicjatywnej "Obwodnica dla Sulejowa"
Za nieprawdziwe sformułowania godzące w dobre imię osób z grupy inicjatywnej "Obwodnica dla Sulejowa" publicznie przepraszam


https://www.facebook.com/sulejowtv/posts/2017379448494575?fref=gs&hc_location=group

37


Kora ~Kora (Gość)13.09.2017 19:48

Panie Ostrowski burmistrzu kochany nie uprawiaj już więcej tych swoich manipulacji . Proszę Cię nie kompromituj się już i naszego miasta. Wstydzę się tego że zagłosowałam na Ciebie ale to się już nie powtórzy, zapewniam

913


dsfds ~dsfds (Gość)13.09.2017 08:31

W końcu i tak jakiś wariant musi zostać wybrany. A jak się znów okaże że jakieś domy do wyburzenia to znów będzie płacz i lament. Ludzie za te domu dostaniecie takie odszkodowania że postawicie sobie 2 nowe. Zrozumiejcie to.
Wiem zaraz powiecie że ja mądry bo mnie to nie dotyczy bo mi nie będą kazali się wyprowadzać.
Ale to jest potrzebne dla większość ludzi. Wy i też na tym skorzystacie. Pobudujecie się w nowym miejscu i też będziecie korzystać z tej nowej trasy pewnie.
Ale zanim dojdzie co do czego to i tak 5-6 lat jeszcze nic nie będzie :(

1017


widz ~widz (Gość)13.09.2017 08:43

Kompromitacja burmistrza i tyle. Wszyscy chcą poprawy stacji a nikt tak naprawdę nie potrafi stanąć ponad podziałami i uświadomić społeczeństwo, ze dalsze spory i protesty tylko opóźnią i tak już wstrzymane decyzje, które są KONIECZNE dla pozyskania funduszy a potem realizacji inwestycji. Wybory się zbliżają i niektórzy chcą wykorzystać ten trudny problem do promocji własnej osoby. Szkoda, że nieumiejętnie bo tu nie chodzi o przepychanki polityczne tylko o świadomość ludzi, którzy jako zwykli mieszkańcy nie znają się na budowaniu dróg. Z takim podejściem niestety nic z tego nie wyjdzie.

1119


max payne ~max payne (Gość)13.09.2017 12:51

Ci ludzie powinni zrozumieć że nie ma możliwości zbudowania drogi bez wyrzeczeń. Jestem ciekawy czy ktoś z nich zamienił by się na mieszkanie przy ul. Koneckiej 3 metry od ulicy? Ja z chęcią wezmę za taki dom pieniądze. Ale tam jest inny problem połowa tych ludzi nie ma uregulowanego stosunku prawnego, nie ma aktu własności albo jest z 5 spadkobierców z którymi trzeba się podzielić kasą. Zrobić referendum w sprawie wariantu niech się wypowie reszta mieszkańców Sulejowa. A WO tylko dla swoich jak wszystkie ościenne gminy skorzystały z możliwości przyłącza do gazociągu to tylko jedyna gmina Sulejów nie wyraziła chęci szczególnie przez którą idzie główny rurociąg powód bo to co w ziemi nie będzie widać przy następnych wyborach temu panu podziękujmy. A jeśli chodzi o samo spotkanie to wielkie brawa dla organizatorów którzy jako jedyni podjęli jakieś kroki.

920


gość ~gość (Gość)13.09.2017 10:21

Największe brawa może i zbierał burmistrz tylko że oklaski dróg nie budują, najmądrzejsze słowa powiedział dyrektor Tomaszewski. A powiedział: kiedy się dogadacie między sobą to GDDKIA zbuduje drogę w 5 lat

1921


FRED ~FRED (Gość)14.09.2017 09:02

Przegraliśmy wszyscy ja też, obwodnicy szybko nie będzie. Po co piszecie całe te bzdury kto wygrał kto się lansuje itd. - to nie rozwiązuje problemu.
Burmistrz wygrał? Pytam się co? nawkładał i nazwał manipulantami decydentów od których ta obwodnica między innymi zależy. super na pewno będą chcieli z nim rozmawiać
Po raz pierwszy doszło do sytuacji kiedy tylu oficjeli ważnych przyjechało! to jest sukces!!!
Piszecie o lansowaniu się tego czy tamtego! to są głupoty! NAM JEST POTRZEBNA DROGA. inaczej stać będziemy dalej stać w korkach - MY WSZYSCY
Kto przyszedł na spotkanie i co sądził że MILER z Gaikiem drogę zbudują! trzeba być kretynem aby tak myśleć.
Prawda jest taka że przynajmniej większość wie, że każdy ale to każdy z nas musi liczyć na siebie. I musimy znaleźć wymusić na władzach Powiatu, Województwa, Gminy w tym Burmistrzu dróg bocznych choćby przez Kłudzice to zawsze kilkaset samochodów dziennie(myślę że to na początek wystarczy, przez początek mam na myśli pierwszy miesiąc)
dla wszystkich krytykujących chcecie dalej stać w korkach? mniej polemiki więcej inicjatywy.
Jeżeli kogoś uraziłem przepraszam, prawda jest taka że mieszkańcy zostali sami.

1020


Dorotowa ~Dorotowa (Gość)13.09.2017 22:23

9 miesięcy pozostawione przez burmistrza bez odpowiedzi pismo od generalnej dyrekcji dróg w tak ważnej dla mieszkańców sprawie jak się okazało na spotkaniu to już przesada. Żądam referendum w sprawie odwołania burmistrza

1521


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat