metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
SiP-sprawiedliwoscip ~SiP-sprawiedliwoscip (Gość)20.05.2023 13:57

Skarb państwa by stracił, ale OBYWATELE PAŃSTWA, tego państwa, polskiego państwa ZYSKALIBY. To prawda, że najskuteczniejszym i najbardziej bezwzględnym i wszechstronnym, we wszystkich dziedzinach, gangiem jest PAŃSTWO, każde państwo, jego instytucje, urzędy, służby, agencje i biura. I oczywiście urzędnicy, funkcjonariusze i politycy tego państwa są największymi i najbardziej bezwzględnymi i skutecznymi zbójami, gangsterami, bandytami i mafiozami.

22


abstynent1 ~abstynent1 (Gość)20.05.2023 14:28

Kto jeszcze kupuje lewy spiryt niewiadomego pochodzenia.Teraz prawie w co trzecim domu każdy pędzi na turbo drożdżach dla swojego użytku.Aparaty w niedziele i soboty na bazarze schodzą na bieżąco.Przynajmniej nie oślepnie od tego jeden z drugim.Ja osobiście nie spożywam takich trunków ,ale większość moich znajomych za kołnierz nie wylewa.

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)20.05.2023 15:48

Niech akcyze i podatek na wyroby tytoniowe obniżą,to nie będzie tego,każdy pójdzie do sklepu i kupi

31


Ja ~Ja (Gość)20.05.2023 15:47

Czym jest 190 tysięcy w porównaniu do 70 baniek Sasina

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat