metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wyborca ~wyborca (Gość)14.06.2015 15:43

Pan Leszek powinien dzieci raczej nad wodę zabrać niż na pikietę w taki upał.
Jakby miał psa ze sobą, to towarzystwo przyjaciół zwierząt zaraz by interweniowało, ze to nieludzkie, a tu...nienarodzonych się broni a narodzone męczy w upale

142


tw ~tw (Gość)14.06.2015 15:37

Nie chcesz aborcji? To sobie jej nie rób!
Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo decydować o własnym ciele i nikt nie ma prawa w to ingerować. Która kobieta chce się wyskrobać i tak to zrobi tylko, że korzystając nielegalnych i często niebezpiecznych usług. Obowiązkiem państwa jest chronić zdrowie obywateli i zapewnić im dostęp do właściwych świadczeń, także w tej kontrowersyjnej materii.

205


Pietrek Pietrekranga14.06.2015 11:00

Lesiu weź sie opanuj co chcesz zablysnać? A co powiesz o ciazach ktore "powstaly" w czasie gwaltu, gdy płód zagraza zyciu matki albo dziecko gdy sie urodzi bedzie "warzywem" Kazdy powinien miec wybor tak samo jak z autanazja. To ze Tobie urodzilo sie tyle dzieci i sa zdrowe to powinnes sie z tego cieszyc nie wszyscy rodzice maja tyle szczescia ze dzieci rodza sie zdrowe

Komentarz był edytowany przez autora: 14.06.2015 11:04

307


aaa ~aaa (Gość)14.06.2015 14:33

Czemu pikietujący nie dostali żadnych zarzutów? Przecież rozsiewają kłamstwa.
Poza tym, czy ja mam prawo kazać sąsiadom podporządkować się mojej woli w każdej sprawie? No właśnie. Precz z komuną.

123


lajkonik ~lajkonik (Gość)14.06.2015 14:22

Piotrkowianin zamieszcza zdjęcie i pyta czy normalny człowiek ubiera się tak na rozprawę w sądzie. Mój drogi, ale ten pan chociaż raz ma tam zawiązane buty! Bo na co dzień to wlecze za sobą sznurówki. Albo ekspres nie zasunięty w butach. Luzak.

92


gość 7 ~gość 7 (Gość)14.06.2015 14:07

Przy okazji niezła promocja miasta z restauracją na czele:)))) gratulacje !!!!

80


gość ~gość (Gość)14.06.2015 14:04

Można mieć dużo dzieci pod warunkiem, że będzie nas stać na ich wychowanie i nie trzeba będzie kraść ..........

132


krajan ~krajan (Gość)14.06.2015 11:17

Dla niektórych każda okazja jest dobra żeby wypromować swój wizerunek zewnętrzny a prawdziwego charakteru i tak nie widać.

161


wyborcaa ~wyborcaa (Gość)14.06.2015 13:47

niedługo wybory, pani poseł znów, jak kiedyś zacznie odwiedzać piotrkowskie świątynie ze swoim wyrośniętym synem, który będzie służył do Mszy Św.

91


Tartu Tarturanga14.06.2015 13:04

Chora akcja - dzieci szły z liliami z okazji dnia Świętego Antoniego i były narażone na oglądanie tak drastycznych zdjęć. Niesmaczne, chore i nie na miejscu !!!

185


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat