metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
janusz ~janusz (Gość)28.08.2013 15:11

kto ich tam wogole wposcil ???? gdzie byla ochrona ????

00


janusz ~janusz (Gość)28.08.2013 15:11

kto ich tam wogole wposcil ???? gdzie byla ochrona ???? jak chca pajacowac niech wyjda na ulice i tam niech sie wykaza :)

00


Luca ~Luca (Gość)28.08.2013 15:33

następna awantura w wykonaniu pampucha i jego klonów: NA REFERENDUM I TAK NIKT NORMALNY NIE IDZIE

00


też lekarz ~też lekarz (Gość)28.08.2013 15:37

Takie nieetyczne zachowanie jak LEKARZA Błaszczyńskiego, żeby niepełnosprawnych poprzywozić busem pod salę obrad dzisiaj, ubrać ich w koszulkach z napisami "Stop awanturom. Nie idę na referendum" z poparciem dla prezydenta Ch. to jest Panie Doktorze NIEMORALNE i NIEETYCZNE. Nieszczęśliwych ludzi ponadto narażać na stres??

00


asik ~asik (Gość)28.08.2013 16:03

NORMALNE osoby wlasnie pojda i oddadza swoj glos zgodnie ze swoimi przekonaniami. Jesli ktos jest za cho..jniakiem to zaglosuje na NIE. To chyba proste. Ja swoim skromnym glosem nie przyzwalam na to zeby ten"pan" i jego swita robili z tym miastem co im sie tylko spodoba.

00


martens ~martens (Gość)28.08.2013 16:03

Cytuję:
Przewodniczący Rady Miasta, Marian Błaszczyński wyprosił grupę z sali obrad.


tak wygląda klika i kolesiostwo,Błaszczyński powinien wylecieć na zbity pysk ze stanowiska.

00


Janusz ~Janusz (Gość)28.08.2013 16:19

LUCA obrażasz mnie, a tego sobie nie życzę.
Normalni ludzie ida na referendum, chyba że sama jesteś inna to pójdziesz z opiekunem.

00


raw ~raw (Gość)28.08.2013 16:59

Nie można zostać w domu 15-września,bo o to chodzi klice która przywłaszczyła sobie miasto od 7-lat,i nie mogą oderwać dup od stołków.MOJA RODZINA W KOMPLECIE WEŻMIE UDZIAŁ W REFERENDUM.

00


popopo[po ~popopo[po (Gość)28.08.2013 17:10

ludzie zenada mam tylko nadzieje ze ci młodzi ludzie wiedza za czym protestuja czy tylko robią to co ludzie z gury im kazali

00


bizon bizonranga28.08.2013 17:36

ja ide na referendum bo jestem nienormalny i zagłosuję za odwołaniem. Chojniak Precz!!!!!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat