metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
skotniok ~skotniok (Gość)23.12.2013 17:26

Czy to prawda że,Tusk ma korzenie z regionu?Podobno z okolic Bełchatowa.

00


luzik ~luzik (Gość)31.12.2013 17:15

"tadek" napisał(a):
Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy,o moralności rzezimieszka. Sapristi!Czy wy tego nie widzicie?Źle powiedziałem,że on was za nos wodzi!To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał!


Ten tekst koniecznie trzeba zestawić z informacjami o przekręcie w polskiej ambasadzie w USA (rządzi tym jego ekscelencja sługa uniżona Donka - obywatel trzech państw - minister Radziu S). Tam popaprańcy przetuskali (wydali niezgodnie z prawem) ponad siedemnaście milionów dolarów.
I co pan na to, panie skotniok ??? Czy i tym razem przesłonisz ten tekst jakąś głupawką. Może tym razem napiszesz sensację o tym, gdzie JE Donek poczynał swoje pociechy?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat