metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zzz ~zzz (Gość)22.03.2015 09:28

a co jak ktos ma meldunek ale juz dawno w tym smutnym miescie nie mieszka ??tylko np za granica ??

100


BLEKI BLEKIranga22.03.2015 10:17

Tych 12 tys. raczej nie ma w Piotrkowie pomimo, że są zameldowani. Niech miasto zatrudni lepszych urzędników, bo płakać sie chce.

130


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)22.03.2015 10:30

Jeśli ktos nie przebywa w miejscu zameldowania to trzeba to zgłosić w urzedzie .W sumie drogo za smieci 6 zł od osoby a w Moszczenicy jest 8zł od osoby .W mojej gminie jak za duze beda oplaty to zwyczajnie nie bede płacił haraczu .powinno byc tak ,ze wystawiam kosz to place a jak nie ma co to za co mam placic do tego pety i szkło daje sie za darmo to firma wywoząca na tym jeszcze dodatkowo zarabia wiec nie rozumiem dlaczego tak wysokie stawki trzeba placic?

71


sklave sklaveranga22.03.2015 10:50

Znaczy się nie jest ich stać na to. Trzeba jeszcze bardziej podnieść opłaty.
Posłanka Platformy Obywatelskiej Joanna Fabisiak uważa, że w Polsce zarabia się tak, jak na Zachodzie. Ba przekonuje, że między Polską a Zachodem w zarobkach nie ma większych różnic! Są na bardzo podobnym poziomie. To jest pewna magia: że tam jest inaczej, że tam jest lepiej....
No i co wy na to? Teraz już nie ma co płakać i narzekać tylko trzeba płacić.
Więcej na http://sklave.manifo.com/aktualnosci

71


~PT ~~PT (Gość)22.03.2015 12:05

W piotrkowie jest zameldowanych75.589 osób, z czego deklaracje śmieciowe złożyło ok. 85%, czyli 63.857 osób. Bo jaśnie oswieceni urzędnicy jeszcze do was nie dotarło ze w Piotrkowie juz dawno nie mieszka 75589 osób? Po co są robione spisy mieszkańców skoro i tak nie potraficie podać prawdziwych danych?

130


okok ~okok (Gość)22.03.2015 13:05

W Anglii zarabiam 8 litrów benzyny na godzinę i to nie jest jakiś rarytas. W Polsce zarabiałem niecałe dwa litry. Nadal jest przepaść w zarobkach. Ceny mamy prawie takie same. Potwierdza to Tusk-emigrant. Tu mamy też inne prawa regulujące gospodarkę śmieciową, niestety nadal niedoskonałe, socjalne, jedni płacą za drugich. Czy wyprodukujesz więcej czy mniej - płać.

91


bo kocham Piotrków ~bo kocham Piotrków (Gość)22.03.2015 17:08

Czy wiecie,że od ostatnich wyborów samorządowych konto chojniaka spuchło o 49.500 zł.
A co on takiego zrobił dla tego miasta,że tyle zarabia? NIC NIE ZROBIŁ !

93


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)22.03.2015 12:17

Macie Kochacie prezesia o Płacz i Płac Wyborco !! Macie to co chceliście !!hahahah

83


gerold ~gerold (Gość)22.03.2015 10:33

Bo takie rządy teraz prawicy razem z SLD , że w tym mieście nie da się mieszkać. Dlatego w mieście jestem zameldowany jeszcze a wyprowadzam się do powiatu , tam postawiłem dom i tylko czekam żeby się wymeldować.

122


wic ~wic (Gość)22.03.2015 11:18

DLACZEGO ZA ŚMIECI PŁACIMY TAK DROGO.,MOSZCZENICA 8 ZL

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat