metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wolborzanin ~Wolborzanin (Gość)28.01.2017 17:04

Byłem na koncercie. Cudowne wydarzenie kulturalne. powiedziałbym że tak profesjonalnie zorganizowanej imprezy nie powstydziły by się miasta wojewódzkie. Tak trzymać Wolborzanie. Kultura wreszcie stanęła na nogi.

72


Soltys ~Soltys (Gość)29.01.2017 11:32

To fakt, impreza bardzo profesjonalnie przygotowana, koncert filharmoniczny przepiękny. Widać nawet w Wolborzu da sie zrobić wydarzenie z pełna klasą.

52


? ~? (Gość)30.01.2017 10:36

Poetka Krystyna Wieczorek?...

20


Mariya Fnookievichz ~Mariya Fnookievichz (Gość)31.01.2017 20:08

Nie moje małpy, nie mój cyrk

13


Mariya Fnookievichz ~Mariya Fnookievichz (Gość)01.02.2017 04:48

Za to ty Anty... masz wiele do powiedzenia w temacie. A to wiele w twoim wydaniu to NIC więc żegnaj albo jak wolisz, spadaj

02


Mariya Fnookievichz ~Mariya Fnookievichz (Gość)03.02.2017 08:17

@Anty.... bo właśnie o to chodzi. A swohą drogą widzę, że prawda cię boli

00


loli ~loli (Gość)04.02.2017 23:16

. Nareszcie bardzo fajna impreza. Dobrze , że Pani Krystyna została nagrodzona i jak to powiedziała brakowało jej tej nagrody, kwartet bardzo pięknie grający . Wszystko było przekazywane na żywo przez internet. Ciekawe dlaczego nie puszczono na żywo Pana Burmistrza no jak zwykle niewypał. Czyżby Doradca zawinił.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat