metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dzooony dzooonyranga19.10.2014 10:24

Idzie zima, może coś trzeba przeskrobać? Pójdzie się do hotelu, z takimi wygodami ze w domu takich brak. Ciepło, widywania, jedzenie, lekarz, skype, więcej przywilej niż w normalnym życiu i to za darmo.

81


obs. ~obs. (Gość)19.10.2014 11:18

do dzooony. Coś przeskrob. Może nie znajdziesz się w Piotrkowie ,ale w jakimś innym ciepłum miejscu na pewno. Po kilku miesiącach zrozumiesz ,że "lepiej na wolności kęsek lada jaki niźli w niewoli przysmaki".

41


JA ~JA (Gość)19.10.2014 12:23

Ja bym im dała widły i do gnoju tym sk.... .My pracujemy a pieniądze z podatków idą na te debile .szlach trafia człowieka

100


luzik luzikranga19.10.2014 12:44

A w Sulejowie funkcjonariusze Straży Więziennej parkują swoim samochodem gdzie chcą: na całym chodniku, na przejściu dla pieszych, pod drzwiami sklepów, w miejscach, gdzie na jezdni jest podwójna ciągła ... To zwykłe chamstwo, ale i ciężkie naruszenie przepisów ruchu drogowego. Może zafundować tym niewychowanym łobuzom darmowe wczasy w SPA przy ul. Wroniej?

70


kara ~kara (Gość)19.10.2014 21:07

sanatorium mimo składki (co miesiac) trzeba opłacic,a tu darmowe jedzenie,spanie i jeszcze internet.
W końcu to wiezienie i ograniczenie praw wolnosci. To ma byc kara a nie nagroda.

40


mol molranga19.10.2014 22:45

Interesuje mnie zdjęcie śniadania/obiadu/kolacji skazanych. Jeśli ktoś posiada proszę udostępnić. W szpitalu miałem okazję poznać. Chcę tylko porównać.

40


Grzybek w occie ~Grzybek w occie (Gość)19.10.2014 23:20

Dorzuciłbym do tego PS4 i dekoder, obowiązkowo z nagrywarką, i pełnym pakietem kablówki. Dobrze by było jeszcze dla każdego jakiś laptop, no w ostateczności tablet ale szybki, żeby nie zamulał bo nie można więźnia stresować.

20


....... ~....... (Gość)19.10.2014 23:36

Emmo elektryk ty chyba siedziales albo sie z ch.... na rozum pozamieniales. Normalni ludzie wybacz . Normalni tam nie siedza

30


...... ~...... (Gość)19.10.2014 23:42

Na kazdy problem jest rozwiązanie tylko trzeba chcieć a nie na łatwiznę . Pracuje od rana do wieczora żeby rodzinę utrzymać i co z tego mam . To co w ramach zazdrości wobec tych degeneratów mam sobie życie zniszczyć i tam wyladowac . Jest ciężko ale daje rade , a to ich wybór ,a skoro tak to niech debile pracują na siebie i wiedza ile trzeba się napracowac żeby na chleb zarobić . Tak do pana pisze Emmo-elektryk

20


ja ~ja (Gość)20.10.2014 08:59

chore jeszcze wypuscic ich

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat