metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
absurd ~absurd (Gość)25.10.2022 20:56

"Bezpieczne" przejście koło mediateki... Podchodzę i nie wiem, czy działa, czy nie działa. ŻADNEJ INFORMACJI, żadnej sygnalizacji dla pieszego. Staję zatem przy tym przejściu i się gapie, czy ktoś/coś nie jedzie... A później idę na czuja.

42


gregu ~gregu (Gość)25.10.2022 16:35

Znow się beą palić nawet jak pieszego nie będzie w pobliżu,zwykły bubel i wydawanie pieniędzy w błoto !!!!!!!!!

73


Dr ~Dr (Gość)25.10.2022 15:43

Kto normalny projektuje przebieg drogi trzypasmowej przez środek osiedli mieszkaniowych.

36


Doriss ~Doriss (Gość)26.10.2022 01:38

No nareszcie i mam nadzieję że takich miejsc będzie więcej.

34


Zalesicka street ~Zalesicka street (Gość)25.10.2022 21:24

Według mnie kazde rozwiązanie jest dobre, jeśli uratuje choć jedno zdrowie lub życie.
Przy okazji apel do pieszych - jako kierowca i jako pieszy - wielka prośba - zakładajcie odblaski wieczorami. Nawet mały, wiszący dzyndzelek może uratować życie. Szczególnie w deszczowe dni, gdy niewiele widać i gdy auta wzajemnie się oślepiają.

90


gosc138211 ~gosc138211 (Gość)25.10.2022 12:41

Powtarzam jak mantrę pytanie: po co "kolejne" bezpieczne, podświetlane przejście dla pieszych, skoro WIĘKSZOSC tonie po zmroku w ciemnościach? Po co chwalić się i szczycić kolejnym "sukcesem", że na piątym czy dziewiątym przejściu jest światło, skoro na kilkudziesięciu innych nie widać NIC! A jeszcze jak pada...? Jak są lekko nawet zaparowane szyby w aucie? Ludzie, opamiętajcie się!
Przykład? Ulica Dmowskiego. Super, że jest podświetlone przejście na wysokości PIOMY. SUPER! A co z przejściem na skrzyżowaniu Kostromskiej, Poprzecznej i przy wjeździe do PUP? Może warto przypomnieć potrącenie na pasach nastolatki na wysokości Altamiry???

131


ja ~ja (Gość)27.10.2022 11:25

takie oznaczanie przejść na dwu i trzy pasmowych drogach to wyrzucanie pieniędzy w błoto. wypadki jak były taki i będą bo zza drugiego samochodu pieszego i tak nie widać i tak... potrzebne nie oświetlenie, ale światełka - takie które zatrzymują ruch na żądanie pieszego

11


Dlaczego ~Dlaczego (Gość)25.10.2022 21:49

Hcemy jak w Niemczech tylko jest problem na trzech pasah nie ma przejść a w poladi jak w poladi jak by mogli to by zrobili na autostradzie

54


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat