metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Hmmm ~Hmmm (Gość)19.11.2023 08:32

Pracowałem w handlu przez kilka lat. Zasada była prosta - odbiór innego dnia za pracująca niedzielę. Tyle, że w handlu brakuje ludzi i zdarzało się, że miewałem 40 dni urlopu, których nie bylo kiedy wykorzystać, albo kierownik wciskał wolne na siłę.
Według mnie - niedziele handlowe tak, ale pod warunkiem, że pracownik zgłasza się dobrowolnie i ma płaconą podwójną stawkę godzinową. Rozwiązanie nierealne w sieciówkach.
Ps. skoro handel może pracować w niedzielę, to czemu urzędy są zamknięte w tym dniu? Poza tym w niewielu miejscach załatwisz sprawę po godz 17. Czemu urzędy nie pracują do 21?

144


Glos rozsadku ~Glos rozsadku (Gość)19.11.2023 08:37

Tylko monopolowe.Reszty nie ma sensu otwierać.Jedzenia mam zawsze na zapas a reszty to przewaznie braknie ile bym nie kupic

47


Tyyu ~Tyyu (Gość)19.11.2023 09:06

Lepiej aby. Ich nie było nie będziemy zasilać inne kraje bo Polskich marketów prawie nie ma za komuny byly zamknięte sklepy i każdy dawał radę jeśli jesteśmy w uni to warunku jak w uni nie pracują oni nie pracujemy my a nie będziemy na nich robić

73


Wiww ~Wiww (Gość)19.11.2023 09:14

stawki pracownicy beda miec takie same na tyg oddawany dzien wolny ..niedziela wolna!!!!

92


Fg ~Fg (Gość)19.11.2023 09:11

Zapraszam by wszyscy urzednicy terz pracowali wniedziel

102


go?ć_peter ~go?ć_peter (Gość)19.11.2023 18:11

Ja np w niedzielę poszedł bym do urzędu czy też banku załatwić swoje sprawy. Pewnie pani Ewa co pisała to pracuje w takiej przedsiębiorczości i nie ma czasu przez 6 dni zrobić zakupów

32


Biedra24h ~Biedra24h (Gość)19.11.2023 09:34

PIS odpłynął po kilku latach rządzenia lecz to była jedyna partia której udało się wprowadzić niedzielę wolne od handlu poprzednicy zawsze byli lobbowani przez wielkie korporacje i nigdy im się to nie udawało.Teraz czekam jak z uśmiechem na twarzy wyborcy Donalda będą maszerować do pracy i zapomnijcie o większej płacy w te dni to nie realne .

87


Renia ~Renia (Gość)19.11.2023 18:45

Jest dużo osób które chętnie tylko właśnie na soboty i niedziele mogą pracować bo w tygodniu mają inne zajęcia. Ja np z chęcią się zapisze jeżeli będzie taka możliwość

22


Kasjer ~Kasjer (Gość)19.11.2023 18:49

Czy w niedzielę kierownicy i dział kadr również będzie pracować?

41


Naturalne ~Naturalne (Gość)19.11.2023 18:50

Zamknąć na niedzielę straż pożarną i numer 112 bo oni też chcą wolne

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat