metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
już chyba czas zacząć..... ~już chyba czas zacząć..... (Gość)03.03.2014 13:59

"kolii" napisał(a):
Wiec kampania pana Cubały ruszyła za naszą kasę.a gdzie synuś????

Synuś szykuje się do kampanii wyborczej w Rozprzy, bo ile to można być zastępcą. Nie po to został strażakiem/prezesem/, żeby siedzieć z tyłu. I wszystko gra.Jeszcze musi zostać przewodniczącym KGW, i wybory wygrane.

82


gosca ~gosca (Gość)03.03.2014 15:50

Jakby pognać to śmiejące towarzystwo do roboty za 1.600 nie byłoby tyle wesołych gęb:(

63


To ja mówiłem Jażąbek ~To ja mówiłem Jażąbek (Gość)03.03.2014 16:19

"strazak" napisał(a):
~strażak (Gość)3 godziny temu, 13:37
a ja tam byłem i się dobrze bardzo bawiłem. pozdrawiam wszystkich i dziękuję.


Przepadam bawić się za cudze pieniądze!

64


OVK ~OVK (Gość)03.03.2014 19:34

Tylko zdegenerowane świnie głosują na tych nierobów i pasożytów,z resztą na fotach widać te upasione ryje na garnku podatnika.
NIGDY WIĘCEJ CUBAŁY

95


precyzyjnie ~precyzyjnie (Gość)03.03.2014 22:33

Kasę, jak zwykle, wyłożyła burmistrzowa. Że nie swoją, to wiadomo, mistrzyni medialnych imprez, szczególnie w służbie starosty, ale też i swojej, bo imprezować lubi, łoj lubi.A bydłu, jakim nazywała ludzi z Proszenia, walczących o szkołę,sylwester pod chmurką, żeby taniej, bo płaci długi za poprzedni samorząd.Do długów i ruiny gminę Wolbórz doprowadziła burmistrzowa, a nie poprzedni samorząd, o czym wszyscy wiedzą.Wystarczy przyjrzeć się maskom burmistrzowej i starosty, spod których przebija fałsz i obłuda.Poza tym towarzystwo wzajemnej adoracji, nic nowego. Jeden wójt, zasłużył sobie na miano dobrego gospodarza, aż dziw, że tam był.O reszcie szkoda słów. Miejmy nadzieję, że to ich ostatnie występy.Żelazna dama z Grabicy też się boi o stołeczek? I słusznie.Wolbórz, Grabica, Moszczenica, Sulejów już otworzyli oczy i nie dadzą ich sobie zamydlić, ani zalać gorzałą.Ludzie już przestali się bać i łykać kocopoły.Jeśli włodarz dba o gminę, ma szacunek do siebie i ludzi to nie potrzebuje takich płytkich chwytów, jak ta szopka w Wolborzu.

53


PUP ~PUP (Gość)04.03.2014 11:17

Wszystkich wielkich dygnitarzy, którzy po jesiennych wyborach zostaną bezrobotnymi, zapraszamy po dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pora dać przykład jak to się robi.

73


wazqu ~wazqu (Gość)04.03.2014 11:25

powiat widz nabiera prędkości:)

40


muniek ~muniek (Gość)04.03.2014 11:33

Panie starosto Pan się nie boi 2/3 powiatu za Panem stoi. a pozostała 1/3 tu pisze te złośliwe komentarze i słusznie bo każdemu wolno. o taką demokrację walczyliśmy.

44


gosca ~gosca (Gość)04.03.2014 14:39

Walczyliśmy, o demokrację, a nie o królicze norki.

51


luzik ~luzik (Gość)04.03.2014 15:30

"PUP" napisał(a):
dygnitarzy, którzy po jesiennych wyborach zostaną bezrobotnymi, zapraszamy po dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej


Nie bądź naiwny. Spora część z nich już ma pozakładane firmy - np. prywatne szkoły. Tyle, że zarejestrowane na innych ludzi, bo nie wypada, żeby prywatną szkołę prowadził ktoś, kto np. nadzoruje szkolnictwo jako urzędnik. Nieprawdaż?

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat