metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
observe ~observe (Gość)20.12.2014 08:06

Profilaktyka i jeszcze raz profilaktyka. To bardzo dobry kierunek

41


dzooony dzooonyranga20.12.2014 08:26

Wcale sie nie dziwie, to co sie dzieje w kraju to paranoja.

90


sklave sklaveranga20.12.2014 08:31

Powiat piotrkowski powiatem ludzi starych i dlatego jest bardzo biednym powiatem. Zawdzięczamy to między innymi transformacji ustrojowej w 1989 roku kiedy w Piotrkowie i okolicy zlikwidowano wielkie zakłady przemysłowe a w zamian dano tylko magazyny, markety i centra administracyjno – usługowe. Dlaczego? Niejeden się spyta. Ano dlatego ze Piotrków stał się nieprzyjaznym miejscem dla budowy nowych zakładów pracy dających zatrudnienie i przyciągających młodych wykształconych fachowców. Będzie jeszcze gorzej bo wszystkie najważniejsze arterie komunikacyjne dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają omijać powiat piotrkowski szerokim łukiem. No a sama Trasa Katowicka słynna Gierkówka to za mało.
Starosta zaś mówi o idei zdrowego żywienia. Przecież ta idea dotyczy tylko bogatych bo biedni jedzą to co znajdą i kiedy znajdą i nie mają czasu na przebieranie a tym bardziej zastanawianie się bo taka okazja szybko może się nie zdarzyć. Radość ze zwycięstwa foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka .

170


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)20.12.2014 10:20

Do tego należy dodać niski poziom służby zdrowia w meście gdzie do specjalisty czeka sie długo i nic z tego nie wynika gdyz na badanie rezonansem czy CT abo sie nie dostaje skierowania bolekarz w ramach oszczędności mówi ,ze nie ma takiej potrzeby a jesli dostaniemy to czeka sie długo na samo badanie .Do tego co ja obserwuje na moim przykladzie lekarz poprawnie nie potrafi opisać i za każdym razem inny widzzi co innego .To swiadczy tylko o poziomie wyksztalcenia i przygotowania do zawodu ,ja jednak uważam ,ze ci lekarze nie nadążają za nowoczesnym sprzetem .Do tego nakladaja sie bledy w sztuce lekarskiej co w szpitalu przy ulicy Rakowskiej jest normą ,wiele bym mógł na ten temat jeszcze pisac to o czym wiem .Dlatego nie mam zaufania do lekarzy i wole leczyć sie sam bo tak dla mnie jest bezpieczniej

121


specjalista ~specjalista (Gość)20.12.2014 13:51

Proste!!!
Takich macie lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej ("lekarz" pierwszego kontaktu). Większość nie leczy tylko pisze skierowania do szpitala, żeby samemu nie płacić za badania pacjentów. No i edukują chorych jak wzywać karetkę.
A teraz dostaną jeszcze podwyżkę za każdego pacjenta i zapewne nadal będzie im mało.

62


cierpiący ~cierpiący (Gość)20.12.2014 16:39

Leczenie kręgosłupa, od pierwszej wizyty u lekarza rodzinnego do zakończenia śmiesznych rehabilitacji, które nie pomogły, minął rok i 4 miesiące...Dobrze, że to nie rak, albo serce, bo po tym czasie, to już ...

60


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)20.12.2014 19:30

Umieralność jest wszędzie taka sama. Na każdego przypada dokładnie jedna śmierć. ;)

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat