metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nilya nilyaranga08.11.2014 10:20

no kurde 81-no letni kierowca? chyba troche moga juz zawodzic jego zmysly i spostrzegawczosc,nie powinien juz prowadzic auta czlowiek w tak podeszlym wieku

75


ech ~ech (Gość)08.11.2014 10:24

Dziadka powinni wysłać na psychotesty,bo w tym wieku refleks już nie ten. Może z miejsca kierowcy powinien zająć miejsce pasażera.

70


chrobrzanka96 ~chrobrzanka96 (Gość)08.11.2014 10:27

przez to zdarzenie ruch w całym mieście został spowolniony i zakorkowany

11


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)08.11.2014 11:38

Czesto też pisi sami sa winni bo jak ucza w szkole ; w lewo w prawo i z powrtem w lewo i dopiero wchodzimy na przejście .Przewaznie to jest tak ,ze pieszy gada prze komóre i zawija na przejście z chodnika zmuszajac do hamowania ,nie raz tak miale ,skad ma kierowca sie domyslec ,że osoba idąca chodnikiem wejdzie na przejście ,troche ostrozności z każdej strony by nie zaszkodzilo ,nie rozumiem pospiechu i bezmyslnosci a bedzie bezpieczniej

44


Piotrkowianin Piotrkowianinranga08.11.2014 11:46

"nilya" napisał(a):
81-no letni kierowca

Następna z giertychową maturą? Nawet nie potrafisz przepisać bez błędu: "81-letni".

43


Kierowca ~Kierowca (Gość)08.11.2014 11:47

Mam a raczej mogę mieć podobny problem z teściem .Ma 85 lat jeździ samochodem i nikt mu nie przetłumaczy ,ze już nie powinien jeździć. Niestety prawo zadziała w momencie kiedy dojdzie do tragedii,ale żeby zapobiec to już nie

61


Piotrkowianin Piotrkowianinranga08.11.2014 13:13

"Kierowca" napisał(a):
Mam a raczej mogę mieć podobny problem z teściem .Ma 85 lat jeździ samochodem i nikt mu nie przetłumaczy ,ze już nie powinien jeździć. Niestety prawo zadziała w momencie kiedy dojdzie do tragedii,ale żeby zapobiec to już nie

Wypuszczaj mu powietrze z kół, to nie pojedzie.

02


Ryba ~Ryba (Gość)08.11.2014 14:20

"gosc-21" napisał(a):


100% racji!!!
Nie wiem czemu ale pieszy ma jakoś tak w głowie zakodowane,że jak ma pasy to zawsze ma pierwszeństwo a wszyscy inni powinni się zatrzymać w ułamku sekundy by go przepuścić.

124


Verso ~Verso (Gość)08.11.2014 14:21

Winny kierowca, to oczywiste ale czy wy jechaliście w tych godzinach po mieście? Miejsce wypadku minąłem autem w momencie przyjazdu karetki pogotowia, a później w drugą stronę, jak stały dwa auta policji. Absolutnie nie bronie kierowcę Yarisa, ale nie tylko na ulicy Wojska Polskiego, ale ogólnie w całym mieście nic nie było wczoraj widać. Do tego piesi chyba specjalnie wszyscy na czarno...
Ten Yaris, stojący na pasach, dał mi do myślenia i z auta wysiadłem uzbrojony w opaskę odblaskową na ręku.

60


Mama ~Mama (Gość)08.11.2014 14:22

Ja też mam teścia z którym strach do samochodu wskazać... Od 70tego roku życia powinny być badania co roku, albo nawet co pół.

143


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat