metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lesina23 Lesina23ranga09.11.2014 10:00

A ja powiem coś dziwnego. Bardzo często piesi sami chcą być potraceni. Ostatnio jadąc na Kopernika Facet gadający przez telefon nawet nie zatrzymał się przed pasami nie spojrzał gdzie są samochody bum wchodzi ludzie trąbią itp a tamten macha rękami, a takich sytuacji jest dużo. Dlatego wszyscy powinniśmy być ostrożniejsi nie tylko kierowcy dzięki czemu będziemy bezpieczniejsi wszyscy.

71


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)09.11.2014 18:28

sikorskiego pasy koło wiaduktu..na środkowym pasie zatrzymuje się samochód,piesi wchodzą na pasy ale oczywiście dziadek wyglądający dobrze po 70-tce musi jechać prawym pasem nie interesują go piesi zdąrzyłam odskoczyć w ostatniej chwili i pociągnąć za kaptur kurtki 5-letnią dziewczynkę która przechodziła wraz z mamą i co usłyszłam od tego dziadka...te k...y jedne!!! wyłazą na pasy bo im życie nie miłe tak włąśnie wygląda kultura kierowcy 70-latka bo on musi jechać a reszta go nie obchodzi..ale tym razem mu się nie udało bo kierowca który zatrzymał się aby nas przepuścić zaistniałą sytuację przekazał policji..słów brakuje jeszcze jak zwróciłam mu uwagę że trochę wolniej powinien jechać i zwolnic przed pasami to z łapami do mnie wyskoczył..prawo jazdy jednak powinno mieć ograniczenie wiekowe

31


aqqq ~aqqq (Gość)22.11.2014 01:00

"piotrkowianka" napisał(a):

Jak wchodzisz na jezdnię jak bydło to jeszcze 5 dych mandatu dostaniesz.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat