metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)28.11.2023 19:34

Jak to nie znane są przyczyny wina pewnie leży po stronie oblodzonej drogi i ciężko jest tam wychamowac i łatwo wpaść w poślizg

65


Xyzz ~Xyzz (Gość)28.11.2023 19:40

Ślisko to raz dwa piesi to że mają pierwszeństwo powinni też uważać bo dziś sama byłam świadkiem koło sp12 jechałam 20km/h idzie piesza prosto i nagle skręca z chodnika i wprost pod auto ledwo wyhamowałam było ślisko i przy tak małej prędkości

190


Słownik ~Słownik (Gość)28.11.2023 19:46

Gdzie informacja, że dziewczyny czekały na karetkę ponad PUŁ godziny

13


Noo luuudzie!!! ~Noo luuudzie!!! (Gość)28.11.2023 20:08

Kobiet czy dziewczynek?

32


Syberia ~Syberia (Gość)28.11.2023 19:27

Troszkę śniegu ledwo co zakrywa jezdnię i już kierowcy mają problemy. Co będzie jak przyjdzie prawdziwa zima? Jak to mówią zima już zweryfikuje kierowców

310


Sis ~Sis (Gość)28.11.2023 20:36

Może piesi zaczną używać głowy, że warunki atmosferyczne i szybki zmrok nie pomaga kierowcą. A w szczególności zauważyć ludzi ubranych na ciemno i bez odblasku.

101


wojciech ~wojciech (Gość)28.11.2023 20:39

Panie Szokalski znów nic pan nie wiedział, że będzie ślisko? W Piotrkowie dzisiaj od rana na jezdniach było lodowisko. Nie było piaskarek ani solarek. Po 16 całe miasto stało bo jezdnie były jak lodowisko. Znów będzie się pan zasłaniał niewiedzą, że już jest zima ?

90


Audyd ~Audyd (Gość)28.11.2023 19:33

Na zdjęciu 4 po lewej stronie pan policjant bez pełnego umundurowania bez czapeczki podczas pełnienia służby ma obowiązek ją mieć na głowie. Co powiedzą obrońcy, że upał i żeby być wyrozumiały? Brak przeszkolenia czy pełna olewka?

58


Max ~Max (Gość)28.11.2023 20:47

Bezmózgi nie rozumieją że droga hamowania na sniegu wydłuża się wielokrotnie, cóż polskie(bez)prawo sprzyja samobójcom, twierdząc że mają pierwszeństwo przed tobowym pojazdem.

51


Wollf ~Wollf (Gość)28.11.2023 20:47

Witam nie bronie tu kierowcy ale ktoś kto wprowadził te przepisy że Pieszy ma bezwzględnie pierszwnstwo to niezna się wogule na realiach ruchu drogowego i powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za tak głupie przepisy mnie uczono od małego że trzeba się rozejrzeć dwa razy zanim się wejdzie na pary ,a druga sprawa to ta SLUZBA ZDROWIA to jest śmiech przez LZY PISIORY wprowadziły składkę zdrowotna od dochodu płacimy coraz więcej ale z tego co widzę to idzie chyba na ich prywatne KONTA bo karetka jechała 30min to SKANDAL !!!!!ale to POLSKA !!!TU SIE CHYBA JUZ NIC NIGDY NIE ZMIENI

55


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat