metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Marek ~Marek (Gość)14.06.2017 18:33

Chamik w Rozprzy w biedronce na zakupach.Tam kupuje bo większy parking.

21


Witek ~Witek (Gość)14.06.2017 22:04

Nie wiem co w tym mieście się dzieje każdego dnia jak się nie stukną to pieszego potrącą jak tu kierowcy maja problem z jazdą to krótko mówiąc brak kultury na drodze to samo i pieszych dotyczy . Ja każdego dnia pokonuję sporo kilometrów po kraju docierając do różnych zakątków miast i małych miejscowości i jakoś nie mam problemu z poruszaniem sie a piesi mogą czuć sie pewni będąc na pasach

10


gość ~gość (Gość)14.06.2017 22:12

Na Żelaznej też ktoś sobie parking zrobił z drogi żółtym ciężarowym Mercem.O ile osobówka ominie bez problemu to duży musi ostro hamować jak lewy pas zajęty.

01


Epi ~Epi (Gość)15.06.2017 21:43

Chemikuuu źle trafiłeś , jestem z Łodzi a teraz z Epi.

00


Mia ~Mia (Gość)13.06.2017 20:16

Dzisiaj, na skrzyżowaniu z ul. Polną o godz. 12 przechodziłam przez pasy ul. Armii Krajowej z osobą przed 70-siątką. Będąc na spoczniku na środku ulicy, osoba ta- mimo że dwoma pasami jechały samochody z pod świateł, a z przystanku ruszała emzetka- chciała wejść na jezdnię, gdy ją złapałam za rękę to się obruszyła, że przecież jest na pasach. W ogóle nie była zainteresowana, że samochody mogą się nie zatrzymać. Czy to tak trudno zaczekać pośrodku, aż te kilkusekundowy strumień z pod świateł przejedzie, przecież pieszemu łatwiej się zatrzymać, niż rozpędzonym samochodom.

162


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat