metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
:-) ~:-) (Gość)13.06.2017 16:27

Tam to jest standard ja kiedyś przechodziłam z tatą niepełnosprawnym na wózku i gdyby nie szybkie hamowanie taty to by było po nas dwa auta się zatrzymały a trzecie zaknacalo ale wyhamował w pore

153


Gonia ~Gonia (Gość)13.06.2017 22:31

Rozumiem, że trzeba mieć ograniczone zaufanie,ale że daleko nam do krajów gdzie kierowcy są uprzejmi i pieszych traktują nie jak zbędną przeszkodę, to fakt nie zaprzeczwalny.
Kulturę jazdy oraz przestrzeganie przepisów ,niestety mamy na drugim planie, przed cwaniactwem i egoizm, a nawet głupotą. I to z obu stron.

121


kierujący i pieszy ~kierujący i pieszy (Gość)13.06.2017 16:56

To są skutki wmawiania ludziom że mają bezwzględne pierwszeństwo na pasach.Nierozumię jak można przechodzić na pałe bo jedno auto się zatrzymało.Gdzie zasada ograniczonego zaufania??O gimbusach i rowerzystach na pasach nawet nie wspominam bo to już totalne ....

1722


Gość ~Gość (Gość)13.06.2017 20:51

Moj tata tam został potrącony kilkanaście lat temu. Tyle lat minęło a nadal nic z ta ulica nie zrobili!!!

140


goscc ~goscc (Gość)14.06.2017 08:44

Niech postawia zakaz zatrzymywania sie przy III LO beda 3 pasy przejezdne to tez bedzie inaczej. Samochody z ulicy robia parking blokuja pasy a potem sie dziwic ze ktos chce przejechac i kombinuje.

106


Gościnnie ~Gościnnie (Gość)14.06.2017 11:12

Nie wiem czemu ale sądzę ze w Piotrkowie brak po prostu kultury i niektórzy kierowcy nie powinni wsiadac za kółko bo tutaj to nawet ludzie jak ćmy chodzą ze spóźnionym zaplonem. W innych miastach potrafią sie zatrzymac jak widzą ze człowiek zbliza sie juz do pasow i to bez problemu a tutaj nawet jak kobiecie sie cos stalo to trzeba najlepiej ja hejtowac bo źle szła. pasy są dla pieszych i nie jej wina jest to ze barany sie spieszą od jednych do drugich świateł to nie need for speed i nie miasto korpo zeby tak sie spinac i jeździć jak niepelnosprytni. Tyle co na tej ulicy słyszy sie o wypadkach to i tak to miasto nic z tym nie zrobi żal ciekawe ile jeszcze bedzie musialo byc wypadkow zeby ktos sie tym zajął. ... Aczkolwiek patrzac z perspektywy mieszkanca tego wspanialego miasta ???? i tak nawet jak juz z tym coś zrobią to i tak bedzie zle jak to mówią złej baletnicy ;) ludzie zacznijcie myśleć to nie boli ;)

61


gość ~gość (Gość)14.06.2017 10:45

...sama jestem kierowcą i nieraz żałowałam że zatrzymałam się przed przejściem, bo kierowca obok niemalże rozjechał pieszego. Gdyby do tego doszło na moich oczach, miałabym wrażenie że przyczyniłam się do wypadku - a chciałam być wychowanym kierowcą.

61


nie kierowca ~nie kierowca (Gość)13.06.2017 21:51

Wszystkiemu są winne te szkoły nauki jazdy które się wychwalają wysoką zdawalnością. Co to za kierowca jak na co dzień jeździ po wiosce a raz na kiedy pojedzie do dużego miasta i nie wie jak się zachować na rondzie sulejowskim.

53


Epi ~Epi (Gość)14.06.2017 15:44

Gdzie jesteś chemikuuuu?

14


menio ~menio (Gość)14.06.2017 17:25

Chamy jeżdżą swoimi autami i tyle ,,, taki naród ,,, wredny , zawistny i gbórny ,,, mam nadzieje że Policja odpowiednio tego idiote potraktuje

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat